GAN22LU-V2Y-609
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-V2Y-6090150
Fabrikantnummer:
934889171
EAN:
04001088141001
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De GAN22LU-V2Y-609 is een DIN-standaard enkelzijdige aansluitleiding die is ontworpen voor robuuste en betrouwbare elektrische verbindingen. Met een 3-pinnige (2+2PE) formatie heeft de aansluitleiding een grijs doorschijnend lichaam uitgerust met een varistor en een gele LED-indicator. Hij werkt efficiënt op 230 V AC/DC met een maximale stroomsterkte van 10 A, wat zorgt voor veilige elektrische prestaties voor veeleisende toepassingen. De PVC-grijze kabel is ontworpen met een geleiderdikte van 0,75 mm², wat duurzaamheid en flexibiliteit biedt.
Deze aansluitleiding biedt uitstekende bescherming met IP65- en IP67-classificaties, waardoor hij geschikt is voor zowel binnen- als buitengebruik. De compatibiliteit met de DIN EN 175301-803-A standaard zorgt voor aanpasbaarheid binnen een groot aantal systemen. De geïntegreerde varistor biedt overspanningsbeveiliging en verbetert de levensduur van aangesloten apparatuur. Een gele LED-indicator biedt eenvoudige statusbewaking.
Ideaal voor diverse elektrische installaties, is de GAN22LU-V2Y-609 aansluitleiding perfect voor ventielconnectors en andere toepassingen die stevige en veelzijdige connectiviteit vereisen. Het schuine connectorontwerp en de robuuste constructie zorgen voor betrouwbaarheid, zelfs in uitdagende omgevingen.
Deze aansluitleiding biedt uitstekende bescherming met IP65- en IP67-classificaties, waardoor hij geschikt is voor zowel binnen- als buitengebruik. De compatibiliteit met de DIN EN 175301-803-A standaard zorgt voor aanpasbaarheid binnen een groot aantal systemen. De geïntegreerde varistor biedt overspanningsbeveiliging en verbetert de levensduur van aangesloten apparatuur. Een gele LED-indicator biedt eenvoudige statusbewaking.
Ideaal voor diverse elektrische installaties, is de GAN22LU-V2Y-609 aansluitleiding perfect voor ventielconnectors en andere toepassingen die stevige en veelzijdige connectiviteit vereisen. Het schuine connectorontwerp en de robuuste constructie zorgen voor betrouwbaarheid, zelfs in uitdagende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889171 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 609 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 1.5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | +5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | free off lacquer wetting disturbing substances, good chemical and oil resistance, Exclusion of Silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-V2Y-6090150 |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with varistor and yellow LED, 230 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889171 |