GAN22LU-V24-226
€ 40,77
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-V24-2262000-1UA
Fabrikantnummer:
934889053
EAN:
04001088021075
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De GAN22LU-V24-226 is een zeer betrouwbare GAN DIN-standaard enkelzijdige kabelset, gekenmerkt door zijn Form A, 3-pins (2+2PE) configuratie. Deze kabelset heeft een grijs doorschijnende behuizing en bevat een varistor en gele LED voor bescherming en systeemstatusindicatie. De kabelset werkt op 24 V AC/DC en kan tot 6 A stroom verwerken, wat zorgt voor optimale prestaties in diverse industriële toepassingen. Het beschikt over een duurzame en flexibele zwarte PUR-kabel met een geleidergrootte van 0,50 mm², ideaal voor verschillende omgevingen dankzij de uitstekende weerstand tegen chemicaliën en oliën.
Voordelen van de GAN22LU-V24-226 omvatten het robuuste ontwerp volgens de DIN EN 175301-803-A standaard, wat zorgt voor betrouwbare en langdurige inzetbaarheid in veeleisende omstandigheden. De ingebouwde varistor en gele LED bieden overspanningsbeveiliging en operationele feedback, waardoor de veiligheid van het systeem en de prestatiemonitoring worden verbeterd. Bovendien bieden de IP65- en IP67-classificaties aanzienlijke bescherming tegen stof en water, waardoor de kabelset geschikt is voor zware industriële omgevingen.
Deze kabelset kan effectief worden gebruikt in verschillende industriële automatiseringsomgevingen, waaronder machines, fabrieksautomatisering en andere elektrisch veeleisende toepassingen. Het ontwerp maakt eenvoudige installatie en integratie in bestaande systemen mogelijk. Met verschillende beschikbare kabellengtes biedt het flexibiliteit en gemak voor verschillende installatiewensen.
Voordelen van de GAN22LU-V24-226 omvatten het robuuste ontwerp volgens de DIN EN 175301-803-A standaard, wat zorgt voor betrouwbare en langdurige inzetbaarheid in veeleisende omstandigheden. De ingebouwde varistor en gele LED bieden overspanningsbeveiliging en operationele feedback, waardoor de veiligheid van het systeem en de prestatiemonitoring worden verbeterd. Bovendien bieden de IP65- en IP67-classificaties aanzienlijke bescherming tegen stof en water, waardoor de kabelset geschikt is voor zware industriële omgevingen.
Deze kabelset kan effectief worden gebruikt in verschillende industriële automatiseringsomgevingen, waaronder machines, fabrieksautomatisering en andere elektrisch veeleisende toepassingen. Het ontwerp maakt eenvoudige installatie en integratie in bestaande systemen mogelijk. Met verschillende beschikbare kabellengtes biedt het flexibiliteit en gemak voor verschillende installatiewensen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889053 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Kabelnummer: | 226 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 20 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-V24-2262000-1UA |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 6 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889053 |