GAN22LU-S24-609
€ 31,12
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-S24-6091200-1UB
Fabrikantnummer:
13488
EAN:
04001088074620
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De GAN22LU-S24-609 is een hoogwaardige DIN-standaard enkelzijdige aansluitsnoer ontworpen voor industriële toepassingen die betrouwbare verbindingen vereisen. Met een Form A, 3-pin (2+2PE) configuratie, is dit aansluitsnoer voorzien van een grijs transparante behuizing, een suppressordiode en een gele LED-indicator. Het ondersteunt 24 V AC/DC met een nominale stroom van 10 A, waardoor het geschikt is voor diverse elektrische omgevingen. De robuuste grijze PVC-kabel, met een geleiderdiameter van 0,75 mm², vergroot de duurzaamheid en flexibiliteit.
De belangrijkste voordelen van dit aansluitsnoer zijn de hoge weerstand tegen chemicaliën en olie, evenals de geïntegreerde beschermingscircuit met suppressordiode voor verbeterde veiligheid. De zichtbare LED-indicator helpt bij snelle diagnose. Met een hoge beschermingsgraad van IP65/IP67 is het ontworpen om uitdagende omstandigheden te weerstaan, en biedt het betrouwbare prestaties gedurende zijn levensduur.
Dit aansluitsnoer wordt gebruikt in toepassingen die veilige en betrouwbare ventielverbindingen vereisen en is compatibel met Hirschmann en Lumberg Automation connectors. Zijn robuust ontwerp en naleving van internationale normen maken het ideaal voor veeleisende industriële omgevingen.
De belangrijkste voordelen van dit aansluitsnoer zijn de hoge weerstand tegen chemicaliën en olie, evenals de geïntegreerde beschermingscircuit met suppressordiode voor verbeterde veiligheid. De zichtbare LED-indicator helpt bij snelle diagnose. Met een hoge beschermingsgraad van IP65/IP67 is het ontworpen om uitdagende omstandigheden te weerstaan, en biedt het betrouwbare prestaties gedurende zijn levensduur.
Dit aansluitsnoer wordt gebruikt in toepassingen die veilige en betrouwbare ventielverbindingen vereisen en is compatibel met Hirschmann en Lumberg Automation connectors. Zijn robuust ontwerp en naleving van internationale normen maken het ideaal voor veeleisende industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 13488 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 609 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 12 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | +5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | free off lacquer wetting disturbing substances, good chemical and oil resistance, Exclusion of Silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-S24-6091200-1UB |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with supressor diode and yellow LED, 24 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir13488 |