GAN22LU-S24-609
€ 21,93
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-S24-6090700-1UB
Fabrikantnummer:
934889104
EAN:
04001088021600
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De GAN22LU-S24-609 is een DIN-standaard enkelzijdige cordset voor betrouwbare connectiviteit. Het heeft een 3-pins (2+2PE) configuratie met een grijze doorschijnende behuizing, suppressordiode en een gele LED ter indicatie van de werking. Werkend op 24 V AC/DC met een stroomwaarde van 10 A, is deze cordset uitgerust met een robuuste PVC grijze kabel van 0.75 mm², die duurzaamheid en flexibiliteit biedt in diverse toepassingen.
Belangrijke voordelen van deze cordset zijn onder andere het hoge beschermingsniveau met een IP65/IP67-classificatie, waardoor hij bestand is tegen veeleisende omgevingen, en de mogelijkheid om efficiënt te werken binnen een breed temperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C, uitbreidbaar met extra pakkingen. De betrouwbare prestaties worden ondersteund door de brandwerende constructie en de ingebouwde suppressordiode, die verbeterde veiligheid en functionaliteit bieden.
Ideaal voor gebruik in industriële automatisering, productieomgevingen en andere toepassingen die betrouwbare elektrische verbindingen vereisen, verzekert de GAN22LU-S24-609 een langdurige en betrouwbare werking, waardoor het een waardevolle component is in elke opstelling.
Belangrijke voordelen van deze cordset zijn onder andere het hoge beschermingsniveau met een IP65/IP67-classificatie, waardoor hij bestand is tegen veeleisende omgevingen, en de mogelijkheid om efficiënt te werken binnen een breed temperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C, uitbreidbaar met extra pakkingen. De betrouwbare prestaties worden ondersteund door de brandwerende constructie en de ingebouwde suppressordiode, die verbeterde veiligheid en functionaliteit bieden.
Ideaal voor gebruik in industriële automatisering, productieomgevingen en andere toepassingen die betrouwbare elektrische verbindingen vereisen, verzekert de GAN22LU-S24-609 een langdurige en betrouwbare werking, waardoor het een waardevolle component is in elke opstelling.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889104 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562075 Name: GAN-DFFE7X-AG0700C1-XC607-AB |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 609 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 7 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | +5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | free off lacquer wetting disturbing substances, good chemical and oil resistance, Exclusion of Silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-S24-6090700-1UB |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with supressor diode and yellow LED, 24 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889104 |