GAN22LU-S24-609
€ 13,63
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-S24-6090250-1UC
Fabrikantnummer:
8940
EAN:
04001088037830
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN22LU-S24-609 is een DIN-standaard enkelzijdige aansluitkabel, speciaal ontworpen voor gebruik in industriële toepassingen. Deze kabel heeft een Form A, 3-pin (2+2PE) configuratie en is voorzien van een grijs, doorschijnend lichaam dat een suppressor-diode en een gele LED bevat voor eenvoudige identificatie van de operationele status. Hij werkt op 24 V AC/DC en kan een stroom van maximaal 10 A aan. De grijze PVC-kabel heeft een aderdoorsnede van 0,75 mm² en biedt flexibiliteit en duurzaamheid.
De kabel is ontworpen voor hoge prestaties en betrouwbaarheid, met een robuust TPE-gegoten lichaam en een IP65/IP67 beschermingsklasse, wat betekent dat hij stof- en waterbestendig is wanneer correct geïnstalleerd. De toevoeging van een suppressordiode verbetert de bescherming tegen spanningspieken, waardoor aangesloten apparaten worden beschermd. De zichtbare gele LED fungeert als functie-indicator voor snelle statuscontroles, wat helpt bij het oplossen van problemen en onderhoud.
Ideaal voor diverse industriële automatiseringstaken, deze kabel is bijzonder nuttig in omgevingen waar consistente stroomconnectiviteit en signaaloverdracht cruciaal zijn. Het hoekige vrouwelijke ontwerp en de centrale schroefbevestiging zorgen voor een veilige en eenvoudige installatie, waardoor het een praktische keuze is voor ingenieurs en technici die werken met ventielconnectoren en andere gerelateerde systemen.
De kabel is ontworpen voor hoge prestaties en betrouwbaarheid, met een robuust TPE-gegoten lichaam en een IP65/IP67 beschermingsklasse, wat betekent dat hij stof- en waterbestendig is wanneer correct geïnstalleerd. De toevoeging van een suppressordiode verbetert de bescherming tegen spanningspieken, waardoor aangesloten apparaten worden beschermd. De zichtbare gele LED fungeert als functie-indicator voor snelle statuscontroles, wat helpt bij het oplossen van problemen en onderhoud.
Ideaal voor diverse industriële automatiseringstaken, deze kabel is bijzonder nuttig in omgevingen waar consistente stroomconnectiviteit en signaaloverdracht cruciaal zijn. Het hoekige vrouwelijke ontwerp en de centrale schroefbevestiging zorgen voor een veilige en eenvoudige installatie, waardoor het een praktische keuze is voor ingenieurs en technici die werken met ventielconnectoren en andere gerelateerde systemen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 8940 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 609 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2.5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | +5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | free off lacquer wetting disturbing substances, good chemical and oil resistance, Exclusion of Silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-S24-6090250-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with supressor diode and yellow LED, 24 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir8940 |