GAN22LU-S24-609
€ 12,75
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-S24-6090200-1UC
Fabrikantnummer:
934889102
EAN:
04001088021587
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN22LU-S24-609 is een hoogwaardige DIN-standaard enkelzijdige kabelset die is ontworpen voor robuuste en betrouwbare prestaties. Het beschikt over een Form A, 3-pins (2+2PE) configuratie in een grijs doorschijnende behuizing, vergezeld van een suppressordiode en een gele LED-indicator. Deze kabelset werkt op 24 V AC/DC en kan een stroom van maximaal 10 A aan. Het product is uitgerust met een duurzame PVC grijze kabel met een geleiderdiameter van 0,75 mm², wat zorgt voor een optimale functionaliteit en levensduur. Het haakse vrouwelijke connectorsysteem integreert naadloos in diverse toepassingen, en zorgt voor een sterke en veilige verbinding onder verschillende bedrijfsomstandigheden. Met een IP65/IP67 beschermingsgraad en in overeenstemming met verschillende DIN- en VDE-normen biedt dit product superieure weerstand en betrouwbaarheid in verschillende omgevingen.
De belangrijkste voordelen van de GAN22LU-S24-609 zijn zijn hoge stroomcapaciteit, robuuste constructiematerialen zoals CuZn en PA GF, en efficiënte bescherming en indicatiekenmerken, waaronder een suppressordiode en gele LED. Dit zorgt voor veilig en eenvoudig gebruik, met directe waarschuwingen bij mogelijke problemen.
Deze kabelset is ideaal voor veeleisende industriële omgevingen waar betrouwbare en duurzame verbindingen essentieel zijn. Het kan worden gebruikt in een breed scala aan toepassingen, waaronder machines, automatiseringssystemen en andere elektrotechnische opstellingen die veilige en duurzame verbindingen vereisen onder uiteenlopende omgevingsomstandigheden.
De belangrijkste voordelen van de GAN22LU-S24-609 zijn zijn hoge stroomcapaciteit, robuuste constructiematerialen zoals CuZn en PA GF, en efficiënte bescherming en indicatiekenmerken, waaronder een suppressordiode en gele LED. Dit zorgt voor veilig en eenvoudig gebruik, met directe waarschuwingen bij mogelijke problemen.
Deze kabelset is ideaal voor veeleisende industriële omgevingen waar betrouwbare en duurzame verbindingen essentieel zijn. Het kan worden gebruikt in een breed scala aan toepassingen, waaronder machines, automatiseringssystemen en andere elektrotechnische opstellingen die veilige en duurzame verbindingen vereisen onder uiteenlopende omgevingsomstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889102 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562021 Name: GAN-DFFE7X-AG0200C1-XC607-AD |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 609 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | +5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | free off lacquer wetting disturbing substances, good chemical and oil resistance, Exclusion of Silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-S24-6090200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with supressor diode and yellow LED, 24 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889102 |