GAN22LU-S24-603
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-S24-6033000-1UA
Fabrikantnummer:
934889164
EAN:
04001088145603
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De GAN22LU-S24-603 is een hoogwaardige enkelzijdige aansluitkabel volgens de DIN-norm. Dit apparaat heeft een Form A, 3-polige configuratie (2+2PE) in een grijze doorschijnende behuizing, en is uitgerust met een suppressordiode en een gele LED. Het is geschikt voor een bedrijfsspanning van 24 V AC/DC met een stroomsterkte van 10 A, wat zorgt voor een stabiele en betrouwbare werking in diverse toepassingen. De aansluitkabel is voorzien van een duurzame PUR grijze kabel met een geleidergrootte van 0,75 mm², wat de weerstand tegen slijtage en omgevingsfactoren verhoogt.
Een belangrijk voordeel van de GAN22LU-S24-603 is de robuuste constructie en betrouwbare prestatie-indicatoren, zoals de gele LED-functie-indicator, die een eenvoudige visuele referentie biedt voor de status van de werking. De suppressordiode zorgt bovendien voor de bescherming van het apparaat tegen spanningspieken en beschermt aangesloten apparatuur. Met een nominale stroomsterkte van 10 A en een IP67-beschermingsgraad is deze aansluitkabel goed geschikt voor zware industriële omgevingen.
Deze aansluitkabel is ontworpen voor tal van industriële toepassingen, waaronder ventielconnectoren in automatiserings- en industriële besturingssystemen. De kabel heeft een hoge weerstand tegen microben, chemicaliën en oliën, waardoor hij ideaal is voor zware operationele omstandigheden. De flexibiliteit in zowel vaste als dynamische installaties vergroot de toepassingsmogelijkheden en biedt veilige en stabiele verbindingen in een breed scala aan installaties.
Een belangrijk voordeel van de GAN22LU-S24-603 is de robuuste constructie en betrouwbare prestatie-indicatoren, zoals de gele LED-functie-indicator, die een eenvoudige visuele referentie biedt voor de status van de werking. De suppressordiode zorgt bovendien voor de bescherming van het apparaat tegen spanningspieken en beschermt aangesloten apparatuur. Met een nominale stroomsterkte van 10 A en een IP67-beschermingsgraad is deze aansluitkabel goed geschikt voor zware industriële omgevingen.
Deze aansluitkabel is ontworpen voor tal van industriële toepassingen, waaronder ventielconnectoren in automatiserings- en industriële besturingssystemen. De kabel heeft een hoge weerstand tegen microben, chemicaliën en oliën, waardoor hij ideaal is voor zware operationele omstandigheden. De flexibiliteit in zowel vaste als dynamische installaties vergroot de toepassingsmogelijkheden en biedt veilige en stabiele verbindingen in een breed scala aan installaties.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889164 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-404 , VDE 0472; VDE 0250 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562088 Name: GAN-DFFE7X-FS3000C1-XC607-AA |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 603 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 30 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.92 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-S24-6033000-1UA |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with supressor diode and yellow LED, 24 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, CSA FT2; VDE 0472 Teil 804 Prüfart B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889164 |