GAN22LU-S24-603
€ 49,46
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-S24-6031500-1UB
Fabrikantnummer:
934889161
EAN:
04001088144767
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De GAN22LU-S24-603 is een DIN-standaard enkelzijdige kabelset die voldoet aan de eisen van verschillende industriële toepassingen. Het beschikt over een Form A, 3-pins (2+2PE) configuratie met een grijs transparant gegoten lichaam, wat zorgt voor een duurzame en stijlvolle verbinding. Deze kabelset bevat een suppressordiode en een gele LED-functie-indicator, waardoor de operationele status in één oogopslag gemakkelijk te identificeren is. Het werkt effectief onder 24 V AC/DC spanning en 10 A stroom, en de robuuste constructie en hoogwaardige materialen, waaronder een CuZn contactbasis en een PUR grijze kabel, bieden uitstekende weerstand tegen olie, chemicaliën en extreme temperaturen.
Voordelen van dit product zijn onder meer de hoge isolatieweerstand, die zorgt voor betrouwbare prestaties op lange termijn, en de uitstekende beschermingsgraad van IP65, IP67, die het beschermt tegen stof en waterindringing. Het gebruik van een centrale schroefbevestiging verbetert de stabiliteit en het gebogen ontwerp is ideaal voor ruimtebeperkte installaties. Bovendien is de kabel halogeenvrij ontworpen, wat bijdraagt aan de veiligheidskenmerken.
Deze kabelset is perfect voor gebruik in ventielconnectoren, industriële machines en geautomatiseerde systemen, waar betrouwbaarheid en duidelijkheid van de werking essentieel zijn. Het is uitstekend geschikt voor situaties waarin frequente verbindingen en ontkoppelingen vereist zijn, ondersteund door zijn vermogen voor maximaal 50 verbinding cycli.
Voordelen van dit product zijn onder meer de hoge isolatieweerstand, die zorgt voor betrouwbare prestaties op lange termijn, en de uitstekende beschermingsgraad van IP65, IP67, die het beschermt tegen stof en waterindringing. Het gebruik van een centrale schroefbevestiging verbetert de stabiliteit en het gebogen ontwerp is ideaal voor ruimtebeperkte installaties. Bovendien is de kabel halogeenvrij ontworpen, wat bijdraagt aan de veiligheidskenmerken.
Deze kabelset is perfect voor gebruik in ventielconnectoren, industriële machines en geautomatiseerde systemen, waar betrouwbaarheid en duidelijkheid van de werking essentieel zijn. Het is uitstekend geschikt voor situaties waarin frequente verbindingen en ontkoppelingen vereist zijn, ondersteund door zijn vermogen voor maximaal 50 verbinding cycli.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889161 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-404 , VDE 0472; VDE 0250 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562091 Name: GAN-DFFE7X-FS1500C1-XC607-AA |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 603 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 15 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.92 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-S24-6031500-1UB |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with supressor diode and yellow LED, 24 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, CSA FT2; VDE 0472 Teil 804 Prüfart B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889161 |