GAN22LU-S24-212
€ 36,52
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-S24-2122000-1UA
Fabrikantnummer:
21081
EAN:
04001088108509
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De GAN22LU-S24-212 is een zeer veelzijdige DIN-standaard enkelzijdige krimptang met een vorm-A, 3-pins (2+2PE) configuratie. Het wordt geleverd met een grijs doorschijnende behuizing waarin een suppressordiode en een gele LED-functie-indicator zijn ondergebracht, wat het ideaal maakt voor het waarborgen van veilige en zichtbare verbindingen. Dit koppelsnoer werkt efficiënt op 24 V AC/DC en ondersteunt tot 6 A stroom dankzij de robuuste PVC zwarte kabel met een 0,50 mm² geleider.
Voordelen van de GAN22LU-S24-212 zijn onder meer zijn betrouwbare werking binnen een omgevingstemperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C, uitbreidbaar tot -40 °C tot +105 °C met een extra pakking. De duurzame constructie heeft een CuZn contactbasismateriaal met een Cu/Sn contactoppervlak, wat zorgt voor een lange levensduur met ≤ 50 verbindingscycli. Het apparaat biedt ook sterke weerstand tegen verschillende omgevingsfactoren, waaronder IP65, IP67 en IP69K zonder extra pakking.
Ideaal voor klepaansluitingen, dit product kan eenvoudig worden geïntegreerd in verschillende automatiseringssystemen. De zwarte PVC-kabel, met een diameter van 5,0 ± 0,2 mm, biedt flexibiliteit met uitstekende chemische en olie bestendigheids-eigenschappen. Gebruikers kunnen robuuste prestaties verwachten bij zowel vaste als flexibele installaties, wat het een betrouwbare keuze maakt voor industriële toepassingen.
Voordelen van de GAN22LU-S24-212 zijn onder meer zijn betrouwbare werking binnen een omgevingstemperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C, uitbreidbaar tot -40 °C tot +105 °C met een extra pakking. De duurzame constructie heeft een CuZn contactbasismateriaal met een Cu/Sn contactoppervlak, wat zorgt voor een lange levensduur met ≤ 50 verbindingscycli. Het apparaat biedt ook sterke weerstand tegen verschillende omgevingsfactoren, waaronder IP65, IP67 en IP69K zonder extra pakking.
Ideaal voor klepaansluitingen, dit product kan eenvoudig worden geïntegreerd in verschillende automatiseringssystemen. De zwarte PVC-kabel, met een diameter van 5,0 ± 0,2 mm, biedt flexibiliteit met uitstekende chemische en olie bestendigheids-eigenschappen. Gebruikers kunnen robuuste prestaties verwachten bij zowel vaste als flexibele installaties, wat het een betrouwbare keuze maakt voor industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 21081 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 212 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 20 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-S24-2122000-1UA |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with supressor diode and yellow LED, 24 V AC/DC, 6 A; PVC black cable, 0.50 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir21081 |