GAN22LU-L1Y-609
€ 19,67
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-L1Y-6090500-1UC
Fabrikantnummer:
934889099
EAN:
04001088021556
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN22LU-L1Y-609 is een DIN-standaard enkelzijdig aansluitsnoer ontworpen voor robuuste prestaties en betrouwbaarheid. Het beschikt over een 3-pins (2+2PE) grijze doorschijnende behuizing en is uitgerust met een gele LED-indicator, waardoor het ideaal is voor duidelijke visualisatie in verschillende toepassingen. Met een werking op 230 V AC/DC en 10 A is dit snoer geschikt voor omgevingen die een robuuste en hoogwaardige oplossing vereisen. Het snoer bevat een PVC grijze kabel met een geleideromvang van 0,75 mm², wat zorgt voor uitstekende elektrische prestaties.
Dit product is ontworpen om te voldoen aan de hoogste normen van duurzaamheid en veiligheid en biedt geavanceerde bescherming met zijn IP65 en IP67 classificaties en een hoge weerstand tegen omgevingsfactoren zoals temperatuurschommelingen van -25 °C tot +85 °C, uitbreidend tot -40 °C tot +105 °C met extra afdichting. Met een overspanningscategorie III en verontreinigingsgraad 3 biedt het betrouwbare prestaties onder strenge normen. Het hoekige connectorontwerp en ongekeerde configuratie maken het perfect voor verschillende industriële toepassingen.
Toepassingen omvatten gebruik in ventielconnectoren en andere industriële omgevingen waar een betrouwbare verbinding essentieel is. De hoogwaardige materiaalcompositie van het snoer, inclusief een TPE-gegoten behuizing en PVC-kabelmantel, verbetert de chemische en olie weerstand, waardoor het een betrouwbare keuze is in veeleisende omgevingen.
Dit product is ontworpen om te voldoen aan de hoogste normen van duurzaamheid en veiligheid en biedt geavanceerde bescherming met zijn IP65 en IP67 classificaties en een hoge weerstand tegen omgevingsfactoren zoals temperatuurschommelingen van -25 °C tot +85 °C, uitbreidend tot -40 °C tot +105 °C met extra afdichting. Met een overspanningscategorie III en verontreinigingsgraad 3 biedt het betrouwbare prestaties onder strenge normen. Het hoekige connectorontwerp en ongekeerde configuratie maken het perfect voor verschillende industriële toepassingen.
Toepassingen omvatten gebruik in ventielconnectoren en andere industriële omgevingen waar een betrouwbare verbinding essentieel is. De hoogwaardige materiaalcompositie van het snoer, inclusief een TPE-gegoten behuizing en PVC-kabelmantel, verbetert de chemische en olie weerstand, waardoor het een betrouwbare keuze is in veeleisende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889099 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562028 Name: GAN-DEFE7X-AG0500C1-XC607-AC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 609 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | +5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | free off lacquer wetting disturbing substances, good chemical and oil resistance, Exclusion of Silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-L1Y-6090500-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with yellow LED, 230 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889099 |