GAN22LU-L1Y-226
€ 14,77
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-L1Y-2260200-1UC
Fabrikantnummer:
934889030
EAN:
04001088020801
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN22LU-L1Y-226 is een eersteklas DIN standaard enkelzijdige aansluitsnoer, ideaal voor diverse elektrische toepassingen. Dit model heeft een 3-pins (2+2PE) configuratie met een grijs doorzichtig lichaam en een ingebouwde gele LED voor duidelijke indicatie. Ontworpen om 230 V AC/DC bij 6A te ondersteunen, staat het garant voor betrouwbare prestaties. De kabel wordt geleverd met een robuuste PUR zwarte kabel met een geleidergrootte van 0,50 mm², wat duurzaamheid en flexibiliteit in gebruik garandeert.
Een van de belangrijkste voordelen van dit aansluitsnoer is zijn veerkracht, met hoge chemische en oliebestendigheid, halogeenvrije materialen en uitstekende flexibiliteit bij koude temperaturen. Het aansluitsnoer voldoet ook aan hoge brandbaarheidsnormen, waardoor het een veilige keuze is voor veeleisende omgevingen.
Perfect geschikt voor industriële en automatiseringssystemen, kan de GAN22LU-L1Y-226 worden gebruikt in verschillende installaties, zowel vast als flexibel. Met een IP65 en IP67 beschermingsgraad is het ontworpen om bestand te zijn tegen zware omgevingsomstandigheden, voor gemoedsrust in zowel binnen- als buitenomgevingen.
Een van de belangrijkste voordelen van dit aansluitsnoer is zijn veerkracht, met hoge chemische en oliebestendigheid, halogeenvrije materialen en uitstekende flexibiliteit bij koude temperaturen. Het aansluitsnoer voldoet ook aan hoge brandbaarheidsnormen, waardoor het een veilige keuze is voor veeleisende omgevingen.
Perfect geschikt voor industriële en automatiseringssystemen, kan de GAN22LU-L1Y-226 worden gebruikt in verschillende installaties, zowel vast als flexibel. Met een IP65 en IP67 beschermingsgraad is het ontworpen om bestand te zijn tegen zware omgevingsomstandigheden, voor gemoedsrust in zowel binnen- als buitenomgevingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889030 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Kabelnummer: | 226 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-L1Y-2260200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with yellow LED, 230 V AC/DC, 6 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889030 |