GAN22LU-L1Y-212
€ 14,35
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-L1Y-2120200-1UC
Fabrikantnummer:
934889027
EAN:
04001088020771
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN22LU-L1Y-212 is een hoogwaardige GAN DIN Standaard Enkelzijdige Kabelset met een grijs doorschijnende behuizing en een 3-polige (2+2PE) configuratie. Dit model is uitgerust met een gele LED-indicator voor eenvoudige monitoring. Het werkt op 230 V AC/DC met een stroomsterkte van 6 A. De duurzame, zwarte PVC-kabel heeft een diameter van 0,50 mm², wat zorgt voor zowel robuuste prestaties als flexibiliteit. Ontworpen volgens de eisen van DIN EN 175301-803-A en ISO 4400, beschikt de connector over een haakse vormgeving en een onbeschermde configuratie.
De GAN22LU-L1Y-212 biedt tal van voordelen, waaronder uitstekende olie- en chemische bestendigheid, waardoor het geschikt is voor diverse industriële omgevingen. De IP65 en IP67-classificaties zorgen voor superieure bescherming tegen stof en water, waardoor het betrouwbaar is onder zware omstandigheden. De toevoeging van een gele LED-functie-indicator biedt extra gebruiksgemak, waardoor snelle statuscontroles mogelijk zijn.
Ideaal voor integratie met ventielconnectoren in automatiseringssystemen, is dit kabelset perfect voor uiteenlopende toepassingen dankzij zijn betrouwbare prestaties en naleving van belangrijke veiligheidsnormen. Met extra functies zoals hoge isolatieweerstand en eenvoudige installatie via een centrale schroef, biedt dit product een veelzijdige en betrouwbare verbindingsoplossing.
De GAN22LU-L1Y-212 biedt tal van voordelen, waaronder uitstekende olie- en chemische bestendigheid, waardoor het geschikt is voor diverse industriële omgevingen. De IP65 en IP67-classificaties zorgen voor superieure bescherming tegen stof en water, waardoor het betrouwbaar is onder zware omstandigheden. De toevoeging van een gele LED-functie-indicator biedt extra gebruiksgemak, waardoor snelle statuscontroles mogelijk zijn.
Ideaal voor integratie met ventielconnectoren in automatiseringssystemen, is dit kabelset perfect voor uiteenlopende toepassingen dankzij zijn betrouwbare prestaties en naleving van belangrijke veiligheidsnormen. Met extra functies zoals hoge isolatieweerstand en eenvoudige installatie via een centrale schroef, biedt dit product een veelzijdige en betrouwbare verbindingsoplossing.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889027 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 212 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-L1Y-2120200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with yellow LED, 230 V AC/DC, 6 A; PVC black cable, 0.50 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889027 |