GAN22LU-L14-603
€ 35,11
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-L14-6031000
Fabrikantnummer:
9389
EAN:
04001088043695
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De GAN22LU-L14-603 is een hoogwaardige DIN-standaard eenzijdige kabel waarop ontworpen voor optimale prestaties in veeleisende industriële omgevingen. Het beschikt over een Form A-connector met 3 pinnen (2+2PE) en een grijze doorschijnende behuizing die zichtbaarheid van de gele LED-indicator voor eenvoudige statuscontrole garandeert. De kabel is geschikt voor 24 V AC/DC en een stroomsterkte van maximaal 10 A. Met een duurzame PUR grijze kabel van 0,75 mm² biedt deze uitstekende weerstand tegen microben, chemicaliën en olie, en is vrij van PVC en siliconen. Deze betrouwbare connector is geschikt voor verschillende industriële toepassingen die robuuste en stabiele elektrische verbindingen vereisen.
De GAN22LU-L14-603 biedt verschillende voordelen, waaronder hoge betrouwbaarheid en eenvoudige statusbewaking dankzij de gele LED-indicator. De robuuste constructie met een stalen bevestiging en geïntegreerde gegoten pakking zorgt voor een veilige en duurzame verbinding. De kabel voldoet ook aan verschillende veiligheids- en milieuvoorschriften, waaronder RoHS-compliance, waardoor het een geschikte keuze is voor milieubewuste toepassingen.
Deze eenzijdige kabel is perfect voor gebruik in industriële automatisering, machines en besturingssystemen waar betrouwbare prestaties en duurzaamheid essentieel zijn. Het werkt efficiënt in een breed temperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C en kan tot 4,0 kV impulsspanning weerstaan. De GAN22LU-L14-603 is de ideale oplossing voor het aansluiten van ventielen en andere apparaten in veeleisende industriële omgevingen.
De GAN22LU-L14-603 biedt verschillende voordelen, waaronder hoge betrouwbaarheid en eenvoudige statusbewaking dankzij de gele LED-indicator. De robuuste constructie met een stalen bevestiging en geïntegreerde gegoten pakking zorgt voor een veilige en duurzame verbinding. De kabel voldoet ook aan verschillende veiligheids- en milieuvoorschriften, waaronder RoHS-compliance, waardoor het een geschikte keuze is voor milieubewuste toepassingen.
Deze eenzijdige kabel is perfect voor gebruik in industriële automatisering, machines en besturingssystemen waar betrouwbare prestaties en duurzaamheid essentieel zijn. Het werkt efficiënt in een breed temperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C en kan tot 4,0 kV impulsspanning weerstaan. De GAN22LU-L14-603 is de ideale oplossing voor het aansluiten van ventielen en andere apparaten in veeleisende industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 9389 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-404 , VDE 0472; VDE 0250 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 2693 Name: GAN-DBFE7X-FS1000C1-XC607-AB |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 603 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.92 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-L14-6031000 |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with yellow LED, 24 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, CSA FT2; VDE 0472 Teil 804 Prüfart B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir9389 |