GAN22LU-L14-603
€ 20,13
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-L14-6030500-1UC
Fabrikantnummer:
934889093
EAN:
04001088021495
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN22LU-L14-603 is een hoogwaardige enkelzijdige aansluitkabel volgens DIN-normen, met een 3-pins (2+2PE) configuratie. Dit product is voorzien van een grijs doorschijnende behuizing en een gele LED-indicator, ontworpen voor zowel 24 V AC- als DC-toepassingen met een nominale stroom van 10 A. De aansluitkabel wordt geleverd met een duurzame PUR grijze kabel met een aderdoorsnede van 0.75 mm², zodat het in verschillende industriële omgevingen kan worden ingezet. Het ontwerp omvat een centrale schroefbevestiging en een gebogen connector, waardoor het betrouwbaar en eenvoudig te installeren is.
Belangrijke voordelen van de GAN22LU-L14-603 aansluitsnoer omvatten robuuste prestaties onder zware omstandigheden dankzij de TPE-gegoten behuizing en IP65/IP67/IP69K beschermingsclassificaties. De hoge isolatieweerstand en lage contactweerstand maken het betrouwbaar voor consistente elektrische verbindingen. Bovendien voldoet het aan overspanningscategorie III en verontreinigingsgraad 3 normen, waardoor het een betrouwbare keuze is voor industriële automatisering.
De GAN22LU-L14-603 is ideaal voor gebruik in gebieden die betrouwbare ventielverbindingen vereisen, zoals automatiseringsindustrieën, waar precieze controle en betrouwbare verbindingen essentieel zijn. Met een bedrijfstemperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C (uitgebreid met een pakking) onderscheidt deze aansluitkabel zich in betrouwbaarheid en veelzijdigheid voor zowel vaste als flexibele installaties.
Belangrijke voordelen van de GAN22LU-L14-603 aansluitsnoer omvatten robuuste prestaties onder zware omstandigheden dankzij de TPE-gegoten behuizing en IP65/IP67/IP69K beschermingsclassificaties. De hoge isolatieweerstand en lage contactweerstand maken het betrouwbaar voor consistente elektrische verbindingen. Bovendien voldoet het aan overspanningscategorie III en verontreinigingsgraad 3 normen, waardoor het een betrouwbare keuze is voor industriële automatisering.
De GAN22LU-L14-603 is ideaal voor gebruik in gebieden die betrouwbare ventielverbindingen vereisen, zoals automatiseringsindustrieën, waar precieze controle en betrouwbare verbindingen essentieel zijn. Met een bedrijfstemperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C (uitgebreid met een pakking) onderscheidt deze aansluitkabel zich in betrouwbaarheid en veelzijdigheid voor zowel vaste als flexibele installaties.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889093 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-404 , VDE 0472; VDE 0250 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562046 Name: GAN-DBFE7X-FS0500C1-XC607-AC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 603 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.92 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-L14-6030500-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with yellow LED, 24 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, CSA FT2; VDE 0472 Teil 804 Prüfart B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889093 |