GAN22LU-L14-603
Niet meer leverbaar
Alternatief product aanvragenPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-L14-6030300-1UC
Fabrikantnummer:
934889158
EAN:
04001088140738
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN22LU-L14-603 is een DIN-standaard enkelzijdige cordset die zich kenmerkt door zijn robuuste ontwerp en hoge betrouwbaarheid. Hij heeft een 3-pins (2+2PE) configuratie, grijze translucente behuizing en een ingebouwde gele LED voor eenvoudige statusindicatie. De cordset werkt op een voeding van 24 V AC/DC met een nominale stroom van 10 A, wat zorgt voor betrouwbare prestaties in verschillende toepassingen. Met een grijze PUR-kabel en een geleidergrootte van 0,75 mm² biedt het uitstekende mechanische en chemische bestendigheid, ideaal voor zowel binnen- als buitentoepassingen.
De voordelen van deze cordset zijn onder andere de compatibiliteit met hoge veiligheidsnormen, duurzame materialen en effectieve signaleringsmogelijkheden. Het is halogeenvrij en RoHS-conform, waardoor het een milieuvriendelijke keuze is. De bestendigheid tegen chemicaliën, olie en microben benadrukt zijn geschiktheid voor veeleisende omgevingen, terwijl de koude flexibiliteit prestaties over een breed temperatuurbereik garandeert.
Toepassingen voor de GAN22LU-L14-603 omvatten industriële automatiseringssystemen, machine-engineering en fabrieksinstallaties. De hoge beschermingsgraad (IP65/IP67) en overspanningscategorie III certificering maken het veilig voor gebruik in uitdagende omstandigheden. Het is ontworpen voor eenvoudige integratie met Hirschmann/Lumberg Automation-connectoren, wat een veilige en betrouwbare verbinding garandeert.
De voordelen van deze cordset zijn onder andere de compatibiliteit met hoge veiligheidsnormen, duurzame materialen en effectieve signaleringsmogelijkheden. Het is halogeenvrij en RoHS-conform, waardoor het een milieuvriendelijke keuze is. De bestendigheid tegen chemicaliën, olie en microben benadrukt zijn geschiktheid voor veeleisende omgevingen, terwijl de koude flexibiliteit prestaties over een breed temperatuurbereik garandeert.
Toepassingen voor de GAN22LU-L14-603 omvatten industriële automatiseringssystemen, machine-engineering en fabrieksinstallaties. De hoge beschermingsgraad (IP65/IP67) en overspanningscategorie III certificering maken het veilig voor gebruik in uitdagende omstandigheden. Het is ontworpen voor eenvoudige integratie met Hirschmann/Lumberg Automation-connectoren, wat een veilige en betrouwbare verbinding garandeert.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir934889158 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Artikelnummer (#1): | 934889158 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-404 , VDE 0472; VDE 0250 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562084 Name: GAN-DBFE7X-FS0300C1-XC607-AC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 603 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 3 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.92 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-L14-6030300-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with yellow LED, 24 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, CSA FT2; VDE 0472 Teil 804 Prüfart B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |