GAN22LU-L11-603
€ 22,26
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-L11-6030500-1UC
Fabrikantnummer:
934889097
EAN:
04001088021532
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN22LU-L11-603 is een robuuste GAN DIN Standaard Enkelzijdige Cordset, ontworpen om te voldoen aan de veeleisende vereisten van industriële toepassingen. Het beschikt over een Form A 3-pins (2+2PE) connector met een grijs doorschijnend lichaam en een geïntegreerde gele LED-indicator. Het apparaat is geschikt voor 110 V AC/DC werking en ondersteunt tot 10 A, wat zorgt voor betrouwbare elektrische prestaties. De cordset wordt geleverd met een hoogwaardige grijze PUR-kabel met een geleidergrootte van 0,75 mm² voor duurzaamheid onder verschillende omstandigheden.
Een van de belangrijkste voordelen van dit apparaat is het ongeblokkeerde, hoekige en enkelzijdige ontwerp, dat eenvoudige aansluiting en veilige bevestiging via een centrale schroef biedt. De GAN22LU-L11-603 is ontworpen met een gegoten geïntegreerde pakking en beschermingscircuits, inclusief een gele LED-functie-indicator voor duidelijke operationele status.
Deze cordset is geschikt voor een breed scala aan toepassingen, waaronder fabrieksautomatisering, machinegereedschappen, en klepconnectiviteit. Vervaardigd in overeenstemming met DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, maakt het een betrouwbare keuze voor ingenieurs en technici. De IP65 en IP67 classificaties, samen met goede weerstand tegen olie, chemicaliën en andere zware omgevingen, garanderen levensduur en stabiliteit in verschillende operationele contexten.
Een van de belangrijkste voordelen van dit apparaat is het ongeblokkeerde, hoekige en enkelzijdige ontwerp, dat eenvoudige aansluiting en veilige bevestiging via een centrale schroef biedt. De GAN22LU-L11-603 is ontworpen met een gegoten geïntegreerde pakking en beschermingscircuits, inclusief een gele LED-functie-indicator voor duidelijke operationele status.
Deze cordset is geschikt voor een breed scala aan toepassingen, waaronder fabrieksautomatisering, machinegereedschappen, en klepconnectiviteit. Vervaardigd in overeenstemming met DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, maakt het een betrouwbare keuze voor ingenieurs en technici. De IP65 en IP67 classificaties, samen met goede weerstand tegen olie, chemicaliën en andere zware omgevingen, garanderen levensduur en stabiliteit in verschillende operationele contexten.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889097 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-404 , VDE 0472; VDE 0250 |
| Bedrijfsspanning: | 110 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562050 Name: GAN-DCFE7X-FS0500C1-XC607-AC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 603 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.92 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-L11-6030500-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with yellow LED, 110 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, CSA FT2; VDE 0472 Teil 804 Prüfart B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889097 |