GAN22LU-L11-603
€ 14,36
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-L11-6030200-1UC
Fabrikantnummer:
934889096
EAN:
04001088021525
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN22LU-L11-603 is een hoogwaardige, enkelpolige kabelset die voldoet aan de DIN-standaard. Het beschikt over een Form A ontwerp met een 3-pins (2+2PE) configuratie en is uitgerust met een grijs doorschijnend lichaam en een gele LED-indicator. De kabelset werkt op 110 V AC/DC en kan stromen tot 10 A aan. Het wordt geleverd met een duurzame grijze PUR-kabel met een geleiderdiameter van 0,75 mm², wat zorgt voor betrouwbare prestaties in verschillende industriële omgevingen. Het product voldoet aan strenge kwaliteits- en veiligheidsnormen, inclusief IP65 en IP67 classificaties, waardoor het geschikt is voor zware omstandigheden.
Deze kabelset biedt aanzienlijke voordelen, zoals verbeterde zichtbaarheid en statusindicatie via de gele LED, robuuste en duurzame materialen die bestand zijn tegen temperaturen van -25 °C tot +85 °C (uitbreidbaar met extra pakking), en goede chemische en oliebestendigheid. De geïntegreerde pakking en nauwkeurige productie zorgen voor een veilige en stabiele verbinding, waarbij uitstekende contactbetrouwbaarheid behouden blijft.
De GAN22LU-L11-603 is ideaal voor gebruik in verschillende industriële toepassingen die veilige en betrouwbare elektrische verbindingen vereisen. Veel voorkomende toepassingen zijn onder andere ventielconnectors en automatiseringssystemen, waarbij de hoge stroombelasting en robuuste constructie betrouwbare en langdurige prestaties leveren.
Deze kabelset biedt aanzienlijke voordelen, zoals verbeterde zichtbaarheid en statusindicatie via de gele LED, robuuste en duurzame materialen die bestand zijn tegen temperaturen van -25 °C tot +85 °C (uitbreidbaar met extra pakking), en goede chemische en oliebestendigheid. De geïntegreerde pakking en nauwkeurige productie zorgen voor een veilige en stabiele verbinding, waarbij uitstekende contactbetrouwbaarheid behouden blijft.
De GAN22LU-L11-603 is ideaal voor gebruik in verschillende industriële toepassingen die veilige en betrouwbare elektrische verbindingen vereisen. Veel voorkomende toepassingen zijn onder andere ventielconnectors en automatiseringssystemen, waarbij de hoge stroombelasting en robuuste constructie betrouwbare en langdurige prestaties leveren.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889096 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-404 , VDE 0472; VDE 0250 |
| Bedrijfsspanning: | 110 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562049 Name: GAN-DCFE7X-FS0200C1-XC607-AD |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 603 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.92 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-L11-6030200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with yellow LED, 110 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, CSA FT2; VDE 0472 Teil 804 Prüfart B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889096 |