GAN22LU-L11-226
€ 12,14
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-L11-2260200-1UC
Fabrikantnummer:
934889024
EAN:
04001088020740
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN22LU-L11-226 is een hoogwaardige GAN DIN-standaard enkelzijdige kabelset, speciaal ontworpen voor Form A toepassingen. Het beschikt over een 3-polige (2+2PE) configuratie in een grijze doorschijnende behuizing, vergezeld van een praktische gele LED-indicator. Deze kabelset werkt op een spanning van 110 V AC/DC en ondersteunt een stroomsterkte tot 6 A. Uitgerust met een duurzame PUR zwarte kabel en een geleidergrootte van 0,50 mm², zorgt het voor robuuste prestaties in veeleisende omgevingen.
De voordelen van de GAN22LU-L11-226 omvatten de hoge weerstand tegen milieu-invloeden, dankzij de IP65, IP67-classificatie die het stofdicht en waterbestendig maakt. Het ongeblindeerde ontwerp is geschikt voor diverse industriële toepassingen, en de geïntegreerde gele LED dient als functionele indicator die de zichtbaarheid en operationele efficiëntie verbetert.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in de auto-industrie, machinebouw en andere industriële apparatuur waar betrouwbare stroomverbindingen essentieel zijn. De stevige constructie en hoogwaardig materiaal, inclusief een stalen bevestiging en gegoten geïntegreerde afdichting, maken het geschikt voor ruwe omstandigheden, terwijl het voldoet aan de relevante veiligheidsnormen.
De voordelen van de GAN22LU-L11-226 omvatten de hoge weerstand tegen milieu-invloeden, dankzij de IP65, IP67-classificatie die het stofdicht en waterbestendig maakt. Het ongeblindeerde ontwerp is geschikt voor diverse industriële toepassingen, en de geïntegreerde gele LED dient als functionele indicator die de zichtbaarheid en operationele efficiëntie verbetert.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in de auto-industrie, machinebouw en andere industriële apparatuur waar betrouwbare stroomverbindingen essentieel zijn. De stevige constructie en hoogwaardig materiaal, inclusief een stalen bevestiging en gegoten geïntegreerde afdichting, maken het geschikt voor ruwe omstandigheden, terwijl het voldoet aan de relevante veiligheidsnormen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889024 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Bedrijfsspanning: | 110 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Kabelnummer: | 226 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-L11-2260200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with yellow LED, 110 V AC/DC, 6 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889024 |