GAN22LU-D24-212
€ 15,60
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-D24-2120500-1UC
Fabrikantnummer:
934889013
EAN:
04001088020603
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN22LU-D24-212 is een hoogwaardige GAN DIN-standaard eenzijdige kabelset die bekend staat om zijn robuuste ontwerp en betrouwbare prestaties. Deze kabelset is uitgerust met een Form A, 3-pins configuratie (2+2PE) en heeft een grijs doorschijnende behuizing. Hij is voorzien van een terugstroomdiode en een gele LED-indicator voor efficiënte werking en duidelijke statusindicatie. Deze kabelset, met een nominale waarde van 24 V DC en 6 A, omvat een duurzame zwarte PVC-kabel met een geleidergrootte van 0,50 mm². Het haakse vrouwelijke connectorontwerp biedt gemak bij diverse installatiescenario's. Het is onafgeschermd en voorzien van een centrale schroefbevestiging, met ondersteuning voor maximaal 50 koppelcycli. Ontworpen om te voldoen aan DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, is het geschikt voor een breed scala van industriële toepassingen. De beschermingsgraad is IP65, IP67 en IP69K (zonder extra pakking), wat betrouwbare prestaties garandeert, zelfs in veeleisende omgevingen. Bovendien is het product VDE- en RoHS-conform, wat zorgt voor veiligheids- en milieucompliance.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889013 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Bedrijfsspanning: | 24 V DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Recovery diode with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Recovery diode |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 212 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-D24-2120500-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with recovery diode and yellow LED, 24 V DC, 6 A; PVC black cable, 0.50 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889013 |