GAN22LU-A0U-609
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-A0U-6090800-1UB
Fabrikantnummer:
934889150
EAN:
04001088077799
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De GAN22LU-A0U-609 cordset is een industriestandaardoplossing met een 3-pins configuratie (2+2PE) en een stijlvol grijs transparant lichaam. Ontworpen zonder schakelingen, werkt hij op een spanning van 230 V AC/DC en kan hij een stroom tot 10 A aan. De bijgevoegde PVC grijze kabel heeft een geleidergrootte van 0,75 mm², wat zorgt voor efficiënte geleiding en duurzaamheid, met een diameter van 5,5 mm. Deze cordset is perfect voor gebruik in verschillende elektrische toepassingen, vooral bij ventielconnectoren die betrouwbare verbindingen vereisen.
De GAN cordset biedt robuuste voordelen met zijn ongeschermd, gehoekt connectordesign, gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuZn voor elektrische contacten. Het biedt een uitstekende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een contactweerstand van minder dan 10 mOhm. De beschermingsgraad dekt IP65, IP67 en de mogelijkheid voor IP69K, wat zorgt voor uitstekende prestaties in ruige omstandigheden.
Toepassingen voor de GAN22LU-A0U-609 omvatten zowel binnen- als buitenopstellingen, die een groot temperatuurbereik ondersteunen van -25 °C tot +85 °C. Met opmerkelijke chemische en oliebestendigheid is het een voorbeeldige keuze voor industriële omgevingen. Het product is ook RoHS-conform, hoewel het halogeen bevat.
De GAN cordset biedt robuuste voordelen met zijn ongeschermd, gehoekt connectordesign, gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuZn voor elektrische contacten. Het biedt een uitstekende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een contactweerstand van minder dan 10 mOhm. De beschermingsgraad dekt IP65, IP67 en de mogelijkheid voor IP69K, wat zorgt voor uitstekende prestaties in ruige omstandigheden.
Toepassingen voor de GAN22LU-A0U-609 omvatten zowel binnen- als buitenopstellingen, die een groot temperatuurbereik ondersteunen van -25 °C tot +85 °C. Met opmerkelijke chemische en oliebestendigheid is het een voorbeeldige keuze voor industriële omgevingen. Het product is ook RoHS-conform, hoewel het halogeen bevat.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889150 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562926 Name: GAN-DAFE7A-AG0800C1-XC607-AB |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 609 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 8 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | +5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | free off lacquer wetting disturbing substances, good chemical and oil resistance, Exclusion of Silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-A0U-6090800-1UB |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889150 |