GAN22LU-A0U-609
€ 10,30
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-A0U-6090200-1UC
Fabrikantnummer:
934889081
EAN:
04001088021372
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN22LU-A0U-609 is een DIN-standaard enkelzijdige aansluitkabel met een Form A, 3-pins (2+2PE) configuratie en een grijs doorschijnende behuizing. Dit model wordt geleverd zonder schakelingen, wat het zeer veelzijdig maakt voor verschillende toepassingen. Het ondersteunt een bedrijfsspanning van 230 V AC/DC en een nominale stroom van 10 A. De aansluitkabel is uitgerust met een robuuste 0,75 mm² PVC grijze kabel, die duurzaamheid en flexibiliteit biedt.
De GAN22LU-A0U-609 aansluitkabel biedt hoge prestaties met een contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand van > 10^9 Ohm. Het heeft een aantal verbindingen van ≤ 50, wat zorgt voor betrouwbaarheid op lange termijn. Het kan werken binnen een temperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C, wat kan worden uitgebreid tot -40 °C tot +105 °C met een extra pakking. De IP65- en IP67-classificaties bieden uitstekende bescherming tegen stof en water, waardoor het ideaal is voor ruwe omgevingen.
Deze aansluitkabel is geschikt voor verschillende industriële en elektrische toepassingen en biedt betrouwbare en veilige connectiviteit. De eenvoudige centrale schroefbevestiging zorgt voor eenvoudige installatie en veilige verbindingen. De gebruikte materialen, waaronder TPE voor de gegoten behuizing en PVC voor de kabelmantel, bieden uitstekende weerstand tegen chemicaliën en oliën, waardoor de levensduur en prestaties in veeleisende omstandigheden worden verbeterd.
De GAN22LU-A0U-609 aansluitkabel biedt hoge prestaties met een contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand van > 10^9 Ohm. Het heeft een aantal verbindingen van ≤ 50, wat zorgt voor betrouwbaarheid op lange termijn. Het kan werken binnen een temperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C, wat kan worden uitgebreid tot -40 °C tot +105 °C met een extra pakking. De IP65- en IP67-classificaties bieden uitstekende bescherming tegen stof en water, waardoor het ideaal is voor ruwe omgevingen.
Deze aansluitkabel is geschikt voor verschillende industriële en elektrische toepassingen en biedt betrouwbare en veilige connectiviteit. De eenvoudige centrale schroefbevestiging zorgt voor eenvoudige installatie en veilige verbindingen. De gebruikte materialen, waaronder TPE voor de gegoten behuizing en PVC voor de kabelmantel, bieden uitstekende weerstand tegen chemicaliën en oliën, waardoor de levensduur en prestaties in veeleisende omstandigheden worden verbeterd.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889081 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562004 Name: GAN-DAFE7A-AG0200C1-XC607-AD |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 609 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | +5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | free off lacquer wetting disturbing substances, good chemical and oil resistance, Exclusion of Silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-A0U-6090200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889081 |