GAN22LU-A0U-603
€ 20,02
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-A0U-6030500-1UC
Fabrikantnummer:
934889084
EAN:
04001088021402
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN22LU-A0U-603 is een hoogwaardige DIN standaard enkelzijdige kabelset met Form A en 3-pins (2+2PE). Het heeft een grijs doorschijnende behuizing zonder schakelingen, wat het ideaal maakt voor diverse toepassingen binnen de spannings- en stroomparameters van 230 V AC/DC en 10 A. De kabelset is uitgerust met een duurzame PUR grijze kabel van 0,75 mm², wat zorgt voor robuuste prestaties in veeleisende omgevingen.
Belangrijkste voordelen zijn onder andere het ongeëkranste ontwerp voor flexibel gebruik en een hoge beschermingsgraad van IP65, IP67 en IP69K, wat betekent dat het stofdicht en waterbestendig is. De contactweerstand blijft laag en het biedt aanzienlijke isolatieweerstand, wat het betrouwbaar maakt voor langdurig gebruik. Beschikbaar met een centrale schroefbevestiging, is het veilig en eenvoudig te installeren. Het voldoet aan DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen.
Het vindt toepassingen in verschillende industriële omgevingen, vooral waar betrouwbare elektrische verbindingen en duurzaamheid bij bedrijfstemperaturen van -25 °C tot +85 °C vereist zijn. Met aanvullende pakkingen kan het zelfs extreme temperaturen van -40 °C tot +105 °C verdragen.
Belangrijkste voordelen zijn onder andere het ongeëkranste ontwerp voor flexibel gebruik en een hoge beschermingsgraad van IP65, IP67 en IP69K, wat betekent dat het stofdicht en waterbestendig is. De contactweerstand blijft laag en het biedt aanzienlijke isolatieweerstand, wat het betrouwbaar maakt voor langdurig gebruik. Beschikbaar met een centrale schroefbevestiging, is het veilig en eenvoudig te installeren. Het voldoet aan DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen.
Het vindt toepassingen in verschillende industriële omgevingen, vooral waar betrouwbare elektrische verbindingen en duurzaamheid bij bedrijfstemperaturen van -25 °C tot +85 °C vereist zijn. Met aanvullende pakkingen kan het zelfs extreme temperaturen van -40 °C tot +105 °C verdragen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889084 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-404 , VDE 0472; VDE 0250 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562014 Name: GAN-DAFE7A-FS0500C1-XC607-AC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 603 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.92 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-A0U-6030500-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, CSA FT2; VDE 0472 Teil 804 Prüfart B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889084 |