GAN22LU-A0U-603
€ 12,05
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-A0U-6030200-1UC
Fabrikantnummer:
934889083
EAN:
04001088021396
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN22LU-A0U-603 is een hoogwaardige DIN Standaard Single-Ended Cordset, ontworpen voor de veeleisende omstandigheden van industriële toepassingen. Deze kabelset heeft een 3-pins (2+2PE) configuratie met een grijs transparant lichaam, wat betrouwbare prestaties biedt zonder geïntegreerde schakelingen. Het is geschikt voor gebruik met een 230 V AC/DC voeding, en biedt een robuuste stroomcapaciteit van 10 A. De kabelset is uitgerust met een duurzame, grijze PUR-kabel van 0,75 mm², en is ideaal voor toepassingen waar oliebestendigheid en flexibiliteit van groot belang zijn.
De voordelen van de GAN22LU-A0U-603 zijn onder andere zijn hoge beschermingsgraad met een IP-classificatie van IP65 en IP67, wat zorgt voor uitstekende weerstand tegen stof en water. Het schuine ontwerp van de connector maakt installatie in krappe ruimtes gemakkelijker, terwijl de stevige constructiematerialen zoals TPE en PA GF zorgen voor verbeterde duurzaamheid. Het product voldoet aan de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400-normen, wat veiligheid en betrouwbaarheid garandeert.
Deze kabelset kan worden gebruikt in verschillende toepassingen zoals industriële automatisering, machines, en apparatuur. Of het nu in vaste of flexibele installaties is, de uitstekende temperatuurbereik en chemische bestendigheid maken het een veelzijdige keuze voor vele omgevingen. Zijn RoHS-naleving verzekert gebruikers ook van de naleving van milieunormen, waardoor het een verantwoorde keuze is voor de moderne industriebehoeften.
De voordelen van de GAN22LU-A0U-603 zijn onder andere zijn hoge beschermingsgraad met een IP-classificatie van IP65 en IP67, wat zorgt voor uitstekende weerstand tegen stof en water. Het schuine ontwerp van de connector maakt installatie in krappe ruimtes gemakkelijker, terwijl de stevige constructiematerialen zoals TPE en PA GF zorgen voor verbeterde duurzaamheid. Het product voldoet aan de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400-normen, wat veiligheid en betrouwbaarheid garandeert.
Deze kabelset kan worden gebruikt in verschillende toepassingen zoals industriële automatisering, machines, en apparatuur. Of het nu in vaste of flexibele installaties is, de uitstekende temperatuurbereik en chemische bestendigheid maken het een veelzijdige keuze voor vele omgevingen. Zijn RoHS-naleving verzekert gebruikers ook van de naleving van milieunormen, waardoor het een verantwoorde keuze is voor de moderne industriebehoeften.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889083 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-404 , VDE 0472; VDE 0250 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562013 Name: GAN-DAFE7A-FS0200C1-XC607-AD |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 603 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.92 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-A0U-6030200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, CSA FT2; VDE 0472 Teil 804 Prüfart B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889083 |