GAN22LU-A0U-603
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-A0U-6030120-1UD
Fabrikantnummer:
934889151
EAN:
04001088077805
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De GAN22LU-A0U-603 is een hoogwaardige GAN DIN Standaard Enkelzijdige Kabelset ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen. Het beschikt over een 3-pins (2+2PE) configuratie in een grijze doorschijnende behuizing, die robuuste connectiviteit zonder schakelingen biedt. De kabelset werkt op 230 V AC/DC met een stroomsterkte van 10 A. De duurzame grijze PUR-kabel, met een geleiderdoorsnede van 0,75 mm², zorgt voor betrouwbare prestaties in zowel vaste als flexibele installaties, en biedt sterke weerstand tegen chemicaliën, olie en zware omgevingsomstandigheden. De kabelset is ook halogeenvrij en voldoet aan RoHS-normen, wat veilig en milieuvriendelijk gebruik garandeert. Het ontwerp voldoet aan de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen en biedt een beschermingsgraad van IP65/IP67, wat uitstekende bescherming biedt tegen stof en waterindringing.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889151 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-404 , VDE 0472; VDE 0250 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562087 Name: GAN-DAFE7A-FS0120C1-XC607-AD |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 603 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 1.2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.92 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-A0U-6030120-1UD |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, CSA FT2; VDE 0472 Teil 804 Prüfart B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889151 |