GAN220U-A0U-603
€ 11,35
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN220U-A0U-6030200
Fabrikantnummer:
934889583
EAN:
04001088042032
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN220U-A0U-603 is een hoogwaardige DIN standaard enkelzijdige aansluitsnoer, ontworpen voor diverse industriële toepassingen. Deze kabelset voldoet aan Form A-specificaties met een 3-pins (2+2PE) configuratie. Het beschikt over een duurzame zwarte behuizing zonder interne schakelingen en werkt op 230 V AC/DC met een stroomsterkte van 10 A. De kabel is gemaakt van robuust PUR-materiaal, grijs van kleur, met een geleidergrootte van 0.75 mm². Het product voldoet aan UL 2238-normen, wat de betrouwbaarheid en veiligheid in de praktijk waarborgt.
Belangrijke voordelen zijn onder meer de robuuste constructie die zorgt voor langdurige prestaties, zelfs in veeleisende omgevingen. De PUR-kabel biedt uitstekende weerstand tegen microben, hydrolyse, chemicaliën en olie, wat de duurzaamheid vergroot. Bovendien is het product vrij van PVC en siliconen, wat de veelzijdigheid voor verschillende toepassingen vergroot. Veiligheid is ook een prioriteit, met kenmerken zoals een hoge beschermingsgraad (IP65, IP67 en IP69K zonder extra pakking).
Deze kabelset is bijzonder geschikt voor het aansluiten van ventielconnectoren in de industrie en automatisering. Het haakse connectorontwerp maakt eenvoudige installatie in beperkte ruimtes mogelijk. De uitstekende isolatieweerstand en lage contactweerstand van het product dragen bij aan de betrouwbaarheid in toepassingen waar consistente connectiviteit cruciaal is, waardoor het een ideale keuze is voor diverse industriële automatiseringsbehoeften.
Belangrijke voordelen zijn onder meer de robuuste constructie die zorgt voor langdurige prestaties, zelfs in veeleisende omgevingen. De PUR-kabel biedt uitstekende weerstand tegen microben, hydrolyse, chemicaliën en olie, wat de duurzaamheid vergroot. Bovendien is het product vrij van PVC en siliconen, wat de veelzijdigheid voor verschillende toepassingen vergroot. Veiligheid is ook een prioriteit, met kenmerken zoals een hoge beschermingsgraad (IP65, IP67 en IP69K zonder extra pakking).
Deze kabelset is bijzonder geschikt voor het aansluiten van ventielconnectoren in de industrie en automatisering. Het haakse connectorontwerp maakt eenvoudige installatie in beperkte ruimtes mogelijk. De uitstekende isolatieweerstand en lage contactweerstand van het product dragen bij aan de betrouwbaarheid in toepassingen waar consistente connectiviteit cruciaal is, waardoor het een ideale keuze is voor diverse industriële automatiseringsbehoeften.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889583 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-404 , VDE 0472; VDE 0250 |
| Bedrijfstemperatuur (CSA): | max. + 85 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 85 °C |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN with cULus approval |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cULus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| UL-bestand: | E315587 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 250 V |
| Nominale spanning (CSA): | 250 V |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom (CSA)*: | 6 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 6 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 603 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.92 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN220U-A0U-6030200 |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), UL 2238, black body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, CSA FT2; VDE 0472 Teil 804 Prüfart B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Uniek Nr.: | hir934889583 |