GAN220U-A0U-226
€ 22,78
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN220U-A0U-2261000
Fabrikantnummer:
934889505
EAN:
04001088041813
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De GAN220U-A0U-226 is een DIN Standaard Single-Ended Snoerset, ontworpen in Form A met een 3-pins (2+2PE) configuratie. Het heeft een duurzame zwarte behuizing en een PUR-kabel van 0,50 mm². Deze snoerset is gecertificeerd onder UL 2238 en functioneert efficiënt bij 230 V AC/DC, met een stroomrating van 6 A, wat het geschikt maakt voor diverse industriële toepassingen. Het is voorzien van een ongeëerde, gehoekte vrouwelijke connector met een centrale schroefbevestiging, die een veilige verbinding garandeert. De nominale spanning voldoet aan zowel UL- als CSA-normen, met uitstekende bescherming tegen stof en water dankzij de IP65/IP67-classificatie. De GAN220U-A0U-226 biedt sterke mechanische veerkracht met een geïntegreerde pakking en materiaal dat bestand is tegen microben en hydrolyse, wat duurzaamheid garandeert in veeleisende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889505 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Bedrijfstemperatuur (CSA): | max. + 85 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 85 °C |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN with cULus approval |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cULus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 250 V |
| Nominale spanning (CSA): | 250 V |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom (CSA)*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Kabelnummer: | 226 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN220U-A0U-2261000 |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), UL 2238, black body, without circuitry, 230 V AC/DC, 6 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Uniek Nr.: | hir934889505 |