GAN21LU-A0U-609
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN21LU-A0U-6092000-1UA
Fabrikantnummer:
934889142
EAN:
04001088077706
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De GAN21LU-A0U-609 kabelset is ontworpen volgens DIN normen en biedt een betrouwbare verbinding in industriële toepassingen. Met een 3-pins configuratie (2+1PE, PE over de kabeluitgang), zorgt deze vorm A kabelset voor efficiënte elektrische geleiding en duurzaamheid. Hij heeft een grijs doorschijnend lichaam en is vervaardigd zonder interne schakelingen, waardoor hij veelzijdig is voor verschillende toepassingen. Geschikt voor 230 V AC/DC en 10 A, ondersteunt hij effectief middelgrote elektrische belastingen. De kabelset bevat een grijze PVC kabel met een adergrootte van 0.75 mm², wat stevigheid en flexibiliteit biedt.
De voordelen van dit product zijn onder andere het hoge beschermingsniveau met IP65 en IP67 classificaties, wat zorgt voor weerstand tegen stof en water, geschikt voor zware omgevingen. De kabelset is ontworpen voor betrouwbare prestaties met een centrale schroefbevestiging, ondersteund door een sterk TPE lijf en stalen componenten, die voldoen aan brandklasse UL 94 HB normen. Bovendien biedt het uitstekende contactweerstand onder de 10 mOhm en isolatieweerstand boven 10^9 Ohm, wat effectieve en stabiele verbindingen garandeert.
Toepassingen van de GAN21LU-A0U-609 omvatten industriële en automatiseringsprocessen, waar het essentieel is voor de connectiviteit van ventielen en vergelijkbare machines. Het haakse ontwerp van de connector ondersteunt efficiënt gebruik in beperkte ruimtes, terwijl normen zoals DIN EN 175301-803-A compatibiliteit met diverse apparatuur garanderen. Verkrijgbaar in verschillende lengtes, biedt deze kabelset flexibiliteit bij de installatie en past hij zich aan uiteenlopende operationele omgevingen aan.
De voordelen van dit product zijn onder andere het hoge beschermingsniveau met IP65 en IP67 classificaties, wat zorgt voor weerstand tegen stof en water, geschikt voor zware omgevingen. De kabelset is ontworpen voor betrouwbare prestaties met een centrale schroefbevestiging, ondersteund door een sterk TPE lijf en stalen componenten, die voldoen aan brandklasse UL 94 HB normen. Bovendien biedt het uitstekende contactweerstand onder de 10 mOhm en isolatieweerstand boven 10^9 Ohm, wat effectieve en stabiele verbindingen garandeert.
Toepassingen van de GAN21LU-A0U-609 omvatten industriële en automatiseringsprocessen, waar het essentieel is voor de connectiviteit van ventielen en vergelijkbare machines. Het haakse ontwerp van de connector ondersteunt efficiënt gebruik in beperkte ruimtes, terwijl normen zoals DIN EN 175301-803-A compatibiliteit met diverse apparatuur garanderen. Verkrijgbaar in verschillende lengtes, biedt deze kabelset flexibiliteit bij de installatie en past hij zich aan uiteenlopende operationele omgevingen aan.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889142 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 3741 Name: GAN-DADE7A-AG2000C1-XC607-AA |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 609 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 20 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | +5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | free off lacquer wetting disturbing substances, good chemical and oil resistance, Exclusion of Silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN21LU-A0U-6092000-1UA |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889142 |