GAN21LU-A0U-609
€ 16,89
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN21LU-A0U-6090500-1UC
Fabrikantnummer:
934889071
EAN:
04001088021266
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN21LU-A0U-609 is een DIN-standaard enkelzijdige krimpaansluiting die is ontworpen voor betrouwbaarheid en duurzaamheid met zijn Form A 3-pins configuratie. Met een grijs doorschijnend lichaam en ontworpen voor 230 V AC/DC, 10 A, bevat deze krimpaansluiting een grijze 0,75 mm² PVC-kabel. Het is vervaardigd door Hirschmann om aan veeleisende normen te voldoen en biedt robuuste bescherming met zijn IP65/IP67-beoordelingen. Ideaal voor industriële klepaansluitingen, het product bevat een centraal schroefbevestigingstype met hoogwaardige materialen zoals CuZn contact basismateriaal en een PA GF contactdrager. Het heeft een isolatieweerstand van >10^9 Ohm en kan tot 50 koppelcycli aan. Daarnaast werkt het efficiënt binnen een temperatuurbereik van -25°C tot +85°C.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889071 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562003 Name: GAN-DADE7A-AG0500C1-XC607-AC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 609 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | +5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | free off lacquer wetting disturbing substances, good chemical and oil resistance, Exclusion of Silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN21LU-A0U-6090500-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889071 |