GAN21LU-A0U-609
€ 10,83
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN21LU-A0U-6090200-1UC
Fabrikantnummer:
934889070
EAN:
04001088021259
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN21LU-A0U-609 is een hoogwaardige GAN DIN Standard Single-Ended Cordset die speciaal is ontworpen voor betrouwbare connectiviteit en prestaties in veeleisende omgevingen. Het heeft een Form A, 3-pins configuratie (2+1PE; PE over de kabeluitgang) en is uitgerust met een grijs doorschijnende behuizing zonder interne schakelingen voor eenvoudige installatie en onderhoud. Met een nominale spanning van 230 V AC/DC en een maximale stroomcapaciteit van 10 A, is het uitgerust met een robuuste PVC grijze kabel van 0,75 mm².
Deze cordset is voordelig door zijn hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 ohm en contactweerstand van minder dan of gelijk aan 10 mOhm. Het voldoet aan strenge beschermingsgraden van IP65, IP67 en IP69K, waardoor het efficiënt kan presteren onder moeilijke omstandigheden. Bestand tegen chemicaliën en olie, terwijl het halogeen-vrij is, voldoet het ook aan de huidige veiligheids- en milieunormen, waaronder RoHS.
Ideaal voor gebruik in industriële toepassingen, biedt deze cordset veelzijdige toepassingen voor ventielconnectoren in automatiseringssystemen, controle- en signaalapparaten en andere elektrische configuraties die betrouwbare en stabiele verbindingen vereisen in zowel binnen- als buitenomgevingen. Daarnaast ondersteunt het temperatuurbereik verschillende operationele omgevingen, van -25 °C tot +85 °C (met een uitgebreid bereik beschikbaar met een extra pakking). Het CuZn contactbasismateriaal en PA GF contactdrager materiaal zorgen voor duurzaamheid en prestaties over talloze koppelcycli, wat bijdraagt aan zijn levensduur in gebruik.
Deze cordset is voordelig door zijn hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 ohm en contactweerstand van minder dan of gelijk aan 10 mOhm. Het voldoet aan strenge beschermingsgraden van IP65, IP67 en IP69K, waardoor het efficiënt kan presteren onder moeilijke omstandigheden. Bestand tegen chemicaliën en olie, terwijl het halogeen-vrij is, voldoet het ook aan de huidige veiligheids- en milieunormen, waaronder RoHS.
Ideaal voor gebruik in industriële toepassingen, biedt deze cordset veelzijdige toepassingen voor ventielconnectoren in automatiseringssystemen, controle- en signaalapparaten en andere elektrische configuraties die betrouwbare en stabiele verbindingen vereisen in zowel binnen- als buitenomgevingen. Daarnaast ondersteunt het temperatuurbereik verschillende operationele omgevingen, van -25 °C tot +85 °C (met een uitgebreid bereik beschikbaar met een extra pakking). Het CuZn contactbasismateriaal en PA GF contactdrager materiaal zorgen voor duurzaamheid en prestaties over talloze koppelcycli, wat bijdraagt aan zijn levensduur in gebruik.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889070 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562002 Name: GAN-DADE7A-AG0200C1-XC607-AD |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 609 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | +5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | free off lacquer wetting disturbing substances, good chemical and oil resistance, Exclusion of Silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN21LU-A0U-6090200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889070 |