GAN21LU-A0U-609
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN21LU-A0U-6090150-1UD
Fabrikantnummer:
934889144
EAN:
04001088077720
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De GAN21LU-A0U-609 is een hoogwaardige GAN DIN Standaard Enkelzijdige Aansluitkabel met een Form A, 3-pins (2+1PE) configuratie. Ontworpen met een grijs doorschijnend lichaam en zonder schakeling, is deze kabel ontworpen voor betrouwbare prestaties in zware omgevingen, werkend op 230 V AC/DC en 10 A. De grijze PVC-kabel met een geleidergrootte van 0,75 mm² zorgt voor duurzaamheid en flexibiliteit, waardoor het een perfecte keuze is voor zowel vaste als flexibele installaties.
Met een robuust ontwerp biedt deze kabel een indrukwekkende impulsspanning van 4,0 kV en een hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm. Het voldoet aan de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 ontwerpnormen, waarbij een hoge mate van bescherming wordt geboden met IP65 en IP67 classificaties en uitstekende chemische en oliebestendigheid. Ondanks zijn kracht handhaaft het een minimale buigingsradius die geschikt is voor verschillende toepassingen.
Voornamelijk gebruikt in industriële automatisering en machinerietoepassingen, is deze connector ideaal voor ventielconnectoren, en biedt het betrouwbaarheid en gebruiksgemak in technische omgevingen. Het halogeenvrije ontwerp, samen met de RoHS-naleving, benadrukt zijn geschiktheid voor milieubewuste projecten.
Met een robuust ontwerp biedt deze kabel een indrukwekkende impulsspanning van 4,0 kV en een hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm. Het voldoet aan de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 ontwerpnormen, waarbij een hoge mate van bescherming wordt geboden met IP65 en IP67 classificaties en uitstekende chemische en oliebestendigheid. Ondanks zijn kracht handhaaft het een minimale buigingsradius die geschikt is voor verschillende toepassingen.
Voornamelijk gebruikt in industriële automatisering en machinerietoepassingen, is deze connector ideaal voor ventielconnectoren, en biedt het betrouwbaarheid en gebruiksgemak in technische omgevingen. Het halogeenvrije ontwerp, samen met de RoHS-naleving, benadrukt zijn geschiktheid voor milieubewuste projecten.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889144 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562908 Name: GAN-DAEE7A-AG0150C1-XC607-AD |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 609 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 1.5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | +5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | free off lacquer wetting disturbing substances, good chemical and oil resistance, Exclusion of Silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN21LU-A0U-6090150-1UD |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889144 |