GAN21LU-A0U-609
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN21LU-A0U-6090090-1UD
Fabrikantnummer:
934889141
EAN:
04001088077690
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De GAN21LU-A0U-609 is een hoogwaardige DIN-norm krimptang, ontworpen met een Form A-connector en een 3-pins (2+1PE) configuratie. Deze krimptang heeft een grijze, transparante behuizing en werkt zonder schakelingen, ondersteunt tot 230 V AC/DC en een stroom van 10 A. Het bevat een duurzame PVC-grijze kabel met een geleidergrootte van 0,75 mm², wat uitstekende veerkracht en prestaties in veeleisende omgevingen biedt.
Dit product staat bekend om zijn robuuste constructie en betrouwbare verbinding, zelfs onder zware omstandigheden. Zijn beschermingsgraad voldoet aan de IP65- en IP67-normen, wat zorgt voor sterke afscherming tegen stof en water. De krimptang weerstaat ook verschillende temperaturen, van -25 °C tot +85 °C, en biedt uitgebreide bruikbaarheid in zowel standaard als extreme omstandigheden met een extra pakking.
Ideaal voor industriële toepassingen, is deze krimptang geschikt voor gebruik met ventielconnectoren, wat zorgt voor stabiele elektrische verbindingen in machines en automatiseringsopstellingen. De compatibiliteit met Hirschmann en Lumberg Automation-connectors draagt bij aan zijn veelzijdigheid, waardoor het een waardevol onderdeel is in een breed scala aan elektrische systemen.
Dit product staat bekend om zijn robuuste constructie en betrouwbare verbinding, zelfs onder zware omstandigheden. Zijn beschermingsgraad voldoet aan de IP65- en IP67-normen, wat zorgt voor sterke afscherming tegen stof en water. De krimptang weerstaat ook verschillende temperaturen, van -25 °C tot +85 °C, en biedt uitgebreide bruikbaarheid in zowel standaard als extreme omstandigheden met een extra pakking.
Ideaal voor industriële toepassingen, is deze krimptang geschikt voor gebruik met ventielconnectoren, wat zorgt voor stabiele elektrische verbindingen in machines en automatiseringsopstellingen. De compatibiliteit met Hirschmann en Lumberg Automation-connectors draagt bij aan zijn veelzijdigheid, waardoor het een waardevol onderdeel is in een breed scala aan elektrische systemen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889141 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562083 Name: GAN-DADE7A-AG0090C1-XC607-AD |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 609 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 0.9 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | +5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | free off lacquer wetting disturbing substances, good chemical and oil resistance, Exclusion of Silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN21LU-A0U-6090090-1UD |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889141 |