GAN21LU-A0U-603
€ 18,74
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN21LU-A0U-6030500-1UC
Fabrikantnummer:
934889074
EAN:
04001088021297
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN21LU-A0U-603 is een hoogwaardige DIN standaard enkelzijdige kabelset ontworpen voor betrouwbare connectiviteit. Het beschikt over een Form A ontwerp met 3 pinnen (2+1PE) en een beschermende aarde over de kabeluitgang. De grijze doorschijnende behuizing zorgt voor een strakke en professionele uitstraling en is gebouwd zonder circuit, waardoor het geschikt is voor verschillende toepassingen. De kabelset is geschikt voor 230 V AC/DC met een stroomsterkte van 10 A, wat zorgt voor compatibiliteit met een breed scala aan apparaten. De bijgeleverde PUR grijze kabel heeft een geleidergrootte van 0,75 mm², wat uitstekende duurzaamheid en flexibiliteit biedt. Het product heeft een IP65, IP67 en IP69K beschermingsgraad, wat garandeert dat het bestand is tegen zware omgevingen. Het bedrijfstemperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C (uitbreidbaar tot -40 °C tot +105 °C met een extra pakking) vergroot de toepasbaarheid in diverse omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889074 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-404 , VDE 0472; VDE 0250 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562012 Name: GAN-DADE7A-FS0500C1-XC607-AC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 603 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.92 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN21LU-A0U-6030500-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, CSA FT2; VDE 0472 Teil 804 Prüfart B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889074 |