GAN21LU-A0U-603
€ 12,00
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN21LU-A0U-6030200-1UC
Fabrikantnummer:
934889073
EAN:
04001088021280
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN21LU-A0U-603 is een hoogwaardig, DIN-standaard enkelzijdig cordset, ontworpen voor betrouwbare elektrische verbindingen in industriële omgevingen. Het beschikt over een Form A, 3-pins configuratie (2+1PE, met PE over de kabeluitgang) in een grijze doorschijnende behuizing. Dit cordset werkt zonder schakelingen en is compatibel met 230 V AC/DC en kan tot 10 A stroom aan. De PUR grijze kabel heeft een geleidermaat van 0,75 mm², wat zorgt voor uitstekende flexibiliteit en duurzaamheid.
Dit cordset biedt talrijke voordelen, waaronder een robuust ontwerp dat bestand is tegen chemicaliën, olie en zware omgevingen, wat het ideaal maakt voor complexe automatiseringssystemen. De hoge isolatieweerstand en betrouwbare contactmaterialen zorgen voor minimale verliezen en hoge efficiëntie in elektrische transmissie. Met een IP65 en IP67 beschermingsgraad is de GAN21LU-A0U-603 bestand tegen stof en water, wat de duurzaamheid en operationele levensduur vergroot.
Perfect voor gebruik in omgevingen met veeleisende veiligheid- en efficiëntievereisten, is dit cordset geschikt voor gebruik in machines, industriële automatisering en plant engineering toepassingen. Ontworpen met strenge normen, verzekert het veilige verbindingen en stabiele prestaties in verschillende operationele omstandigheden.
Dit cordset biedt talrijke voordelen, waaronder een robuust ontwerp dat bestand is tegen chemicaliën, olie en zware omgevingen, wat het ideaal maakt voor complexe automatiseringssystemen. De hoge isolatieweerstand en betrouwbare contactmaterialen zorgen voor minimale verliezen en hoge efficiëntie in elektrische transmissie. Met een IP65 en IP67 beschermingsgraad is de GAN21LU-A0U-603 bestand tegen stof en water, wat de duurzaamheid en operationele levensduur vergroot.
Perfect voor gebruik in omgevingen met veeleisende veiligheid- en efficiëntievereisten, is dit cordset geschikt voor gebruik in machines, industriële automatisering en plant engineering toepassingen. Ontworpen met strenge normen, verzekert het veilige verbindingen en stabiele prestaties in verschillende operationele omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889073 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-404 , VDE 0472; VDE 0250 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562010 Name: GAN-DADE7A-FS0200C1-XC607-AD |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 603 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.92 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN21LU-A0U-6030200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, CSA FT2; VDE 0472 Teil 804 Prüfart B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889073 |