GAN20LU-S24-618
€ 25,16
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN20LU-S24-6180700-1UB
Fabrikantnummer:
7310
EAN:
04001088031135
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De GAN20LU-S24-618 is een hoogwaardige DIN-standaard enkelzijdige kabelset. Deze kabelset is ontworpen in Form A met een 2-pins configuratie en heeft een doorschijnend grijs lichaam met een geïntegreerde onderdrukkingsdiode en gele LED-indicator. Het functioneert bij een nominale spanning van 24 V AC/DC en kan stromen tot 10 A aan. De unit wordt geleverd met een grijze PVC-kabel met een geleidermaat van 0,75 mm², waardoor het ideaal is voor verschillende industriële toepassingen waar betrouwbaarheid en duurzaamheid van groot belang zijn.
Deze kabelset biedt tal van voordelen, waaronder een hoog beschermingsniveau met een IP65/IP67-classificatie, waardoor het bestand is tegen zware omgevingsomstandigheden. De onderdrukkingsdiode biedt bescherming tegen spanningspieken en de gele LED geeft de operationele status aan, wat het oplossen van problemen vergemakkelijkt. Het gebruik van hoogwaardige materialen zoals CuZn voor de contactbasis en TPE voor het gegoten lichaam zorgt voor langdurige prestaties en weerstand tegen zware omgevingen.
De GAN20LU-S24-618 is ideaal voor gebruik in verschillende toepassingen, met name in industriële automatiseringssystemen, waar ventielaansluitingen vereist zijn. De betrouwbare prestaties en robuuste constructie maken het geschikt voor zware bedrijfsomstandigheden die vaak voorkomen in industriële omgevingen. De kabelset is verkrijgbaar in verschillende lengtes van 1 m tot 10 m, wat flexibiliteit biedt om aan verschillende installatiebehoeften te voldoen.
Deze kabelset biedt tal van voordelen, waaronder een hoog beschermingsniveau met een IP65/IP67-classificatie, waardoor het bestand is tegen zware omgevingsomstandigheden. De onderdrukkingsdiode biedt bescherming tegen spanningspieken en de gele LED geeft de operationele status aan, wat het oplossen van problemen vergemakkelijkt. Het gebruik van hoogwaardige materialen zoals CuZn voor de contactbasis en TPE voor het gegoten lichaam zorgt voor langdurige prestaties en weerstand tegen zware omgevingen.
De GAN20LU-S24-618 is ideaal voor gebruik in verschillende toepassingen, met name in industriële automatiseringssystemen, waar ventielaansluitingen vereist zijn. De betrouwbare prestaties en robuuste constructie maken het geschikt voor zware bedrijfsomstandigheden die vaak voorkomen in industriële omgevingen. De kabelset is verkrijgbaar in verschillende lengtes van 1 m tot 10 m, wat flexibiliteit biedt om aan verschillende installatiebehoeften te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 7310 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Aantal draden: | 2 |
| Oliebestendigheid: | VDE 0250 and 0472 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 2654 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 618 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 7 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials acc. : 2000/53/EG, 2011/65/EU, 2003/11/EG, 1907/2006/EG |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey RAL 7001 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN20LU-S24-6180700-1UB |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 2-pin, grey translucent body, with supressor diode and yellow LED, 24 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 Teil 904 test method B, FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir7310 |