GAN20LU-S24-618
€ 15,33
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN20LU-S24-6180250-1UC
Fabrikantnummer:
7306
EAN:
04001088031104
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN20LU-S24-618 is een DIN-standaard enkelzijdige aansluitsnoer die betrouwbare connectiviteit biedt voor industriële toepassingen. Dit aansluitsnoer heeft een grijs doorschijnend lichaam met een Form A, 2-pins connector, een ingebouwde suppressordiode en een indicatorgele LED. Het werkt op 24 V AC/DC met een nominale stroom van 10A. Dit product bevat een grijze PVC-kabel met een draadmaat van 0,75 mm². De duurzame materialen bieden weerstand tegen olie en andere schadelijke factoren en behouden de operationele betrouwbaarheid. Met een IP65- en IP67-classificatie (en optioneel IP69K) is het ontworpen voor zware werkomgevingen. Het vrouwelijke hoekconnectorontwerp maakt het veelzijdig en eenvoudig te installeren met behulp van een centrale schroefaansluiting. Dit aansluitsnoer ondersteunt tot 50 koppelcycli en biedt effectieve isolatie en contactweerstand, waardoor het een levendige levensduur en betrouwbaarheid garandeert.
De voordelen van de GAN20LU-S24-618 omvatten robuuste bescherming met de geïntegreerde suppressordiode, zichtbare statusindicator met een gele LED en een hoge stroom- en spanningsverwerking. Omhuld in grijze PVC, is deze kabel van 0,75 mm² duurzaam, oliebestendig en ontworpen om te voldoen aan moderne industriële veiligheidsnormen.
Toepassingen van dit product strekken zich uit over verschillende industriële automatiseringstaken waar betrouwbare connectiviteit cruciaal is, waaronder machines en apparatuur die veilige, robuuste verbindingen vereisen in zware omstandigheden.
De voordelen van de GAN20LU-S24-618 omvatten robuuste bescherming met de geïntegreerde suppressordiode, zichtbare statusindicator met een gele LED en een hoge stroom- en spanningsverwerking. Omhuld in grijze PVC, is deze kabel van 0,75 mm² duurzaam, oliebestendig en ontworpen om te voldoen aan moderne industriële veiligheidsnormen.
Toepassingen van dit product strekken zich uit over verschillende industriële automatiseringstaken waar betrouwbare connectiviteit cruciaal is, waaronder machines en apparatuur die veilige, robuuste verbindingen vereisen in zware omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 7306 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Aantal draden: | 2 |
| Oliebestendigheid: | VDE 0250 and 0472 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 2654 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 618 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2.5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials acc. : 2000/53/EG, 2011/65/EU, 2003/11/EG, 1907/2006/EG |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey RAL 7001 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN20LU-S24-6180250-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 2-pin, grey translucent body, with supressor diode and yellow LED, 24 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 Teil 904 test method B, FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir7306 |