GAN20LU-S22-618
€ 25,51
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN20LU-S22-6180620-1UB
Fabrikantnummer:
934889128
EAN:
04001088038745
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De GAN20LU-S22-618 is een betrouwbare GAN DIN Standaard Eenzijdige Snoerset ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen. Met een Form A-ontwerp met een 2-pins connector, is de snoerset uitgerust met een doorzichtige grijze behuizing die een suppressordiode en een gele LED-indicator herbergt voor eenvoudige statusbewaking. Werkend op 12 V AC/DC met een stroomsterkte van 10 A, zorgt deze snoerset voor een robuuste en efficiënte werking. De PVC grijze kabel, met een aderdoorsnede van 0,75 mm², biedt uitstekende duurzaamheid en flexibiliteit, waardoor hij bestand is tegen verschillende omgevingsomstandigheden.
Een van de belangrijkste voordelen van deze snoerset is de hoge betrouwbaarheid en lange levensduur, dankzij de superieure bouwkwaliteit en materialen zoals CuZn voor het contactbasismateriaal en TPE voor het gegoten lichaam. De snoerset voldoet aan strenge industriestandaarden zoals DIN EN 175301-803-A en ISO 4400, wat de geschiktheid ervan voor een breed scala aan industriële omgevingen waarborgt.
De GAN20LU-S22-618 is ideaal voor gebruik in industriële automatiseringssystemen, ventielaansluitingen en andere toepassingen die een betrouwbare en duurzame verbinding vereisen. Het ongeschermde ontwerp en de beschermingscircuits, inclusief een suppressordiode en een functie-indicator, maken het een veelzijdige keuze voor het handhaven van stabiele en veilige verbindingen.
Een van de belangrijkste voordelen van deze snoerset is de hoge betrouwbaarheid en lange levensduur, dankzij de superieure bouwkwaliteit en materialen zoals CuZn voor het contactbasismateriaal en TPE voor het gegoten lichaam. De snoerset voldoet aan strenge industriestandaarden zoals DIN EN 175301-803-A en ISO 4400, wat de geschiktheid ervan voor een breed scala aan industriële omgevingen waarborgt.
De GAN20LU-S22-618 is ideaal voor gebruik in industriële automatiseringssystemen, ventielaansluitingen en andere toepassingen die een betrouwbare en duurzame verbinding vereisen. Het ongeschermde ontwerp en de beschermingscircuits, inclusief een suppressordiode en een functie-indicator, maken het een veelzijdige keuze voor het handhaven van stabiele en veilige verbindingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889128 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Aantal draden: | 2 |
| Oliebestendigheid: | VDE 0250 and 0472 |
| Bedrijfsspanning: | 12 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934619008 Name: GAN-DSDE7X-DM0620C1-XAA10-AD |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 2654 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 618 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 6.2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials acc. : 2000/53/EG, 2011/65/EU, 2003/11/EG, 1907/2006/EG |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey RAL 7001 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN20LU-S22-6180620-1UB |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 2-pin, grey translucent body, with supressor diode and yellow LED, 12 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 Teil 904 test method B, FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889128 |