GAN20LU-S22-618
€ 21,22
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN20LU-S22-6180440-1UC
Fabrikantnummer:
934889120
EAN:
04001088021815
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN20LU-S22-618 is een hoogwaardige DIN Standaard Enkelzijdige Cordset, ontworpen voor betrouwbare connectiviteit in industriële omgevingen. Deze cordset heeft een Form A ontwerp met een 2-pins, grijze doorschijnende behuizing en integreert een supressor diode en een gele LED-indicator voor optimale bescherming en statusweergave. Werkend op 12 V AC/DC en een nominale stroom van 10 A, is het compatibel met een breed scala aan apparatuur. Vervaardigd met een duurzame PVC grijze kabel van 0,75 mm², belooft deze cordset uitstekende prestaties en duurzaamheid.
De belangrijkste voordelen van deze cordset zijn de verhoogde duurzaamheid met materialen die geschikt zijn voor extreme temperaturen van -25 °C tot +85 °C, of tot +105 °C met een extra pakking. Het robuuste ontwerp voldoet aan de IP65/IP67 beschermingsnormen, waardoor het geschikt is voor gebruik in veeleisende omgevingen. De hoge isolatieweerstand en lage contactweerstand zorgen voor een veilige en efficiënte werking.
Dit product is bijzonder nuttig voor industriële automatiseringstoepassingen en biedt gemakkelijke en efficiënte verbindingen met ventielconnectoren in machines. De hoekige connector en de centrale schroefbevestiging vereenvoudigen de installatie en zorgen voor veilige verbindingen. De geïntegreerde gele LED geeft duidelijk de operationele status aan, waardoor het een ideale keuze is voor monitoringdoeleinden.
De belangrijkste voordelen van deze cordset zijn de verhoogde duurzaamheid met materialen die geschikt zijn voor extreme temperaturen van -25 °C tot +85 °C, of tot +105 °C met een extra pakking. Het robuuste ontwerp voldoet aan de IP65/IP67 beschermingsnormen, waardoor het geschikt is voor gebruik in veeleisende omgevingen. De hoge isolatieweerstand en lage contactweerstand zorgen voor een veilige en efficiënte werking.
Dit product is bijzonder nuttig voor industriële automatiseringstoepassingen en biedt gemakkelijke en efficiënte verbindingen met ventielconnectoren in machines. De hoekige connector en de centrale schroefbevestiging vereenvoudigen de installatie en zorgen voor veilige verbindingen. De geïntegreerde gele LED geeft duidelijk de operationele status aan, waardoor het een ideale keuze is voor monitoringdoeleinden.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889120 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Aantal draden: | 2 |
| Oliebestendigheid: | VDE 0250 and 0472 |
| Bedrijfsspanning: | 12 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934619004 Name: GAN-DSDE7X-DM0440C1-XA000-AC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 2654 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 618 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 4.4 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials acc. : 2000/53/EG, 2011/65/EU, 2003/11/EG, 1907/2006/EG |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey RAL 7001 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN20LU-S22-6180440-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 2-pin, grey translucent body, with supressor diode and yellow LED, 12 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 Teil 904 test method B, FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889120 |