GAN20LU-S22-618
€ 15,52
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN20LU-S22-6180200-1UC
Fabrikantnummer:
934889119
EAN:
04001088021808
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN20LU-S22-618 is een hoogwaardige DIN Standard Single-Ended Cordset, specifiek ontworpen voor diverse elektrische toepassingen. Met een Form A ontwerp, is deze 2-pins connector voorzien van een grijze doorschijnende behuizing, een beschermende suppressordiode en een gele LED voor eenvoudige functieaanduiding. Geschikt voor 12 V AC/DC systemen en in staat om stromen tot 10 A te hanteren, is het robuust en betrouwbaar. De meegeleverde PVC grijze kabel heeft een geleidergrootte van 0,75 mm², wat duurzame en efficiënte stroomoverdracht garandeert. Het product is ongeschermd, heeft een hoekig ontwerp, en is vervaardigd volgens DIN EN 175301-803-A normen, met een IP65/IP67 beoordeling bij juiste montage.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn de duurzaamheid en bestendigheid in een breed scala van operationele temperaturen van -25 °C tot +85 °C, met verbeterde prestatie mogelijk tot +105 °C met een extra pakking. De suppressordiode biedt bescherming tegen overspanningen en de LED-indicator zorgt voor snelle visuele bevestiging van de verbindingstatus.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in verschillende industriële en automatiseringsomgevingen waar betrouwbare connectiviteit en hoge prestaties cruciaal zijn. Het kan bijzonder effectief zijn in ventielconnector-toepassingen waar consistente spanning en stroombeoordelingen vereist zijn.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn de duurzaamheid en bestendigheid in een breed scala van operationele temperaturen van -25 °C tot +85 °C, met verbeterde prestatie mogelijk tot +105 °C met een extra pakking. De suppressordiode biedt bescherming tegen overspanningen en de LED-indicator zorgt voor snelle visuele bevestiging van de verbindingstatus.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in verschillende industriële en automatiseringsomgevingen waar betrouwbare connectiviteit en hoge prestaties cruciaal zijn. Het kan bijzonder effectief zijn in ventielconnector-toepassingen waar consistente spanning en stroombeoordelingen vereist zijn.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889119 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Aantal draden: | 2 |
| Oliebestendigheid: | VDE 0250 and 0472 |
| Bedrijfsspanning: | 12 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934619003 Name: GAN-DSDE7X-DM0200C1-XA000-AD |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 2654 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 618 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials acc. : 2000/53/EG, 2011/65/EU, 2003/11/EG, 1907/2006/EG |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey RAL 7001 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN20LU-S22-6180200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 2-pin, grey translucent body, with supressor diode and yellow LED, 12 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 Teil 904 test method B, FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889119 |