GAN20LU-S22-618
€ 13,61
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN20LU-S22-6180120-1UD
Fabrikantnummer:
934889125
EAN:
04001088038714
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GAN20LU-S22-618 is een hoogwaardige DIN-standaard enkelzijdige kabelset, ontworpen voor betrouwbare werking in industriële omgevingen. Met een 2-pins configuratie heeft deze kabelset een grijze doorschijnende behuizing en is voorzien van een suppressordiode en gele LED voor duidelijke indicatie van de functionaliteit. Het apparaat werkt efficiënt op 12 V AC/DC en ondersteunt een nominale stroom van maximaal 10 A. Gebouwd met een duurzame grijze PVC-kabel van 0,75 mm², garandeert het duurzaamheid en weerstand tegen verschillende omgevingsfactoren.
Deze kabelset biedt verschillende voordelen, zoals verbeterde bescherming met zijn IP65- en IP67-klasses, en betrouwbare prestaties bij temperaturen van -25 °C tot +85 °C. De extra afdichting maakt gebruik mogelijk tot +105 °C, waardoor het veelzijdig is voor een reeks industriële toepassingen. Het hoekontwerp van de connector en de centrale schroefbevestiging zorgen voor gemakkelijke installatie en veilige aansluitingen.
Ideaal voor toepassingen waar een stevige verbinding vereist is, is de GAN20LU-S22-618 geschikt voor gebruik met ventielconnectoren in verschillende omgevingen. De robuuste constructie en naleving van DIN EN 175301-803-A en ISO 4400-normen maken het een betrouwbare keuze voor veeleisende omgevingen.
Deze kabelset biedt verschillende voordelen, zoals verbeterde bescherming met zijn IP65- en IP67-klasses, en betrouwbare prestaties bij temperaturen van -25 °C tot +85 °C. De extra afdichting maakt gebruik mogelijk tot +105 °C, waardoor het veelzijdig is voor een reeks industriële toepassingen. Het hoekontwerp van de connector en de centrale schroefbevestiging zorgen voor gemakkelijke installatie en veilige aansluitingen.
Ideaal voor toepassingen waar een stevige verbinding vereist is, is de GAN20LU-S22-618 geschikt voor gebruik met ventielconnectoren in verschillende omgevingen. De robuuste constructie en naleving van DIN EN 175301-803-A en ISO 4400-normen maken het een betrouwbare keuze voor veeleisende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889125 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Aantal draden: | 2 |
| Oliebestendigheid: | VDE 0250 and 0472 |
| Bedrijfsspanning: | 12 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934619001 Name: GAN-DSDE7X-DM0120C1-XAA10-AD |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 2654 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 618 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 1.2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials acc. : 2000/53/EG, 2011/65/EU, 2003/11/EG, 1907/2006/EG |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey RAL 7001 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN20LU-S22-6180120-1UD |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 2-pin, grey translucent body, with supressor diode and yellow LED, 12 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 Teil 904 test method B, FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889125 |