GAN20LU-A0U-618
€ 13,23
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN20LU-A0U-6180300-1UC
Fabrikantnummer:
7314
EAN:
04001088031210
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN20LU-A0U-618 is een GAN DIN Standaard Enkeltijdse Kabelset ontworpen voor industriële toepassingen. Met een Form A, 2-pin configuratie, heeft deze kabelset een grijs doorzichtig lichaam en werkt hij zonder circuits bij 230 V AC/DC met een maximale stroomsterkte van 10 A. Het bevat een robuuste PVC grijze kabel met een geleidergrootte van 0,75 mm², wat zorgt voor betrouwbare connectiviteit in verschillende omgevingen.
Deze kabelset is ontworpen om hoge prestaties en duurzaamheid te bieden. Met een beschermingsgraad van IP65, IP67 en IP69K (zonder extra pakking) is het ideaal voor ruwe industriële omgevingen. De bedrijfstemperatuur ligt tussen -25°C en +85°C, die uitgebreid kan worden tot -40°C tot +105°C met een extra pakking, wat het geschikt maakt voor extreme omstandigheden.
De GAN20LU-A0U-618 is breed toepasbaar voor ventielconnectors en biedt betrouwbare prestaties voor systemen die veilige en efficiënte elektrische verbindingen vereisen. Het centrale schroefbevestigingstype en het ongeaarde ontwerp zorgen voor gemakkelijke installatie. Naleving van normen zoals DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 benadrukt de kwaliteit en veiligheid voor industrieel gebruik.
Deze kabelset is ontworpen om hoge prestaties en duurzaamheid te bieden. Met een beschermingsgraad van IP65, IP67 en IP69K (zonder extra pakking) is het ideaal voor ruwe industriële omgevingen. De bedrijfstemperatuur ligt tussen -25°C en +85°C, die uitgebreid kan worden tot -40°C tot +105°C met een extra pakking, wat het geschikt maakt voor extreme omstandigheden.
De GAN20LU-A0U-618 is breed toepasbaar voor ventielconnectors en biedt betrouwbare prestaties voor systemen die veilige en efficiënte elektrische verbindingen vereisen. Het centrale schroefbevestigingstype en het ongeaarde ontwerp zorgen voor gemakkelijke installatie. Naleving van normen zoals DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 benadrukt de kwaliteit en veiligheid voor industrieel gebruik.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 7314 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Aantal draden: | 2 |
| Oliebestendigheid: | VDE 0250 and 0472 |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 2654 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 618 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 3 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials acc. : 2000/53/EG, 2011/65/EU, 2003/11/EG, 1907/2006/EG |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey RAL 7001 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN20LU-A0U-6180300-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 2-pin, grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 Teil 904 test method B, FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir7314 |