GAN20LU-A0U-606
€ 11,04
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN20LU-A0U-6060200-1UC
Fabrikantnummer:
934889087
EAN:
04001088021433
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN20LU-A0U-606 is een zeer duurzame GAN DIN Standaard Enkelzijdige Kabelaansluiting, Form A, met een 2-pins grijze doorschijnende behuizing die effectief werkt zonder schakelingen. Het is ontworpen voor 230 V AC/DC systemen en kan tot 10 A aan, waardoor het geschikt is voor verschillende spannings toepassingen. De kabelaansluiting bevat een 0,75 mm² grijze kabel gemaakt van PUR-materiaal, bekend om zijn flexibiliteit en weerstand tegen zware omgevingsomstandigheden. Het geavanceerde connectorontwerp en het vrouwelijke contacttype zorgen voor veilige en betrouwbare verbindingen, met de centrale schroefbevestiging die stabiliteit biedt. Geclassificeerd met IP65, IP67 en IP69K voor bescherming tegen stof en waterindringing, is deze kabelaansluiting geschikt voor een groot aantal industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889087 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Aantal draden: | 2 |
| Oliebestendigheid: | VDE 0250 and 0472 |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562015 Name: GAN-DAGE7A-FR0200C1-XC607-AD |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 606 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | resistant against solvents, acids and alkalis, resistant against UV and ozone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN20LU-A0U-6060200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 2-pin, grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 Teil 804 test method B; UL/CSA FT2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889087 |