GAN200U-A0U-606
€ 11,81
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN200U-A0U-6060200
Fabrikantnummer:
934889587
EAN:
04001088042070
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN200U-A0U-606 is een hoogwaardige GAN DIN Standaard Enkelzijdig Aansluitsnoer ontworpen in Form A configuratie met een 2-polige connector, compliant met UL 2238 normen. Dit aansluitkoord heeft een robuuste zwarte behuizing, geïntegreerd zonder enige schakelingen, geschikt voor diverse toepassingen tot 230 V AC/DC en een stroom van 10 A. Het product bevat een duurzame PUR grijze kabel met een conductor grootte van 0,75 mm², die betrouwbare prestaties in industriële omgevingen waarborgt. De kabelmantel is bestand tegen oplosmiddelen, zuren, logen, UV en ozon, waardoor het ideaal is voor zowel vaste als flexibele installaties. Met een IP-classificatie van IP65, IP67 en IP69K zonder extra pakkingen biedt dit aansluitkoord een hoog niveau van bescherming tegen omgevingsfactoren. Het heeft ook een brandbaarheidsklasse van UL 94 V-0 voor de contactdrager en UL 94 HB voor de gegoten behuizing.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889587 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Aantal draden: | 2 |
| Oliebestendigheid: | VDE 0250 and 0472 |
| Bedrijfstemperatuur (CSA): | max. + 85 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 85 °C |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN with cULus approval |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cULus |
| UL-kabeltype: | AWM: 21198 |
| UL-bestand: | E315587 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 250 V |
| Nominale spanning (CSA): | 250 V |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom (CSA)*: | 6 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 6 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 606 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | resistant against solvents, acids and alkalis, resistant against UV and ozone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN200U-A0U-6060200 |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 2-pin, UL 2238, black body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 Teil 804 test method B; UL/CSA FT2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Uniek Nr.: | hir934889587 |