GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 2-pin
€ 12,05
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN20LU-S24-6180100-1UD
Fabrikantnummer:
7304
EAN:
04001088031098
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GAN20LU-S24-618 is een eersteklas DIN-standaard enkelzijdige kabel met een Form A, 2-pin ontwerp. De grijs doorschijnende behuizing is uitgerust met een supressordiode en een gele LED voor betere functionaliteit en veiligheid. Deze kabelset is ontworpen voor robuuste prestaties met een bedrijfsvoltage van 24 V AC/DC en een nominale stroom van 10 A. De geïntegreerde PVC grijze kabel heeft een afmeting van 0.75 mm², wat duurzaamheid en betrouwbaarheid garandeert in zowel industriële als commerciële toepassingen. Met een centrale schroefbevestiging en een ongeëerd ontwerp is deze kabel ideaal voor diverse elektrische verbindingen, waardoor eenvoudige installatie en veilige passing mogelijk zijn. Ontworpen om aan strenge normen te voldoen, is het perfect voor gebruik in zware omgevingen, met behoud van een IP65 tot IP69K beschermingsgraad.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 7304 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Aantal draden: | 2 |
| Oliebestendigheid: | VDE 0250 and 0472 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 2654 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 618 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 1 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials acc. : 2000/53/EG, 2011/65/EU, 2003/11/EG, 1907/2006/EG |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey RAL 7001 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN20LU-S24-6180100-1UD |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 2-pin, grey translucent body, with supressor diode and yellow LED, 24 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 Teil 904 test method B, FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir7304 |