GAN DIN Standaard Enkelzijdige Kabelset
€ 21,12
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN31LU-P1M-2280200-1UC
Fabrikantnummer:
934889140
EAN:
04001088077027
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN DIN Standaard Enkelzijdige Kabelset is met precisie ontworpen en biedt een 4-pins Form A-ontwerp (3+1PE; PE over kabeluitlaat) voor betrouwbare connectiviteit in veeleisende omgevingen. De grijze doorschijnende behuizing en dubbele groen-gele LED's fungeren als duidelijke indicatoren voor druksensoren, wat deze kabelset ideaal maakt voor industriële omgevingen die nauwkeurige monitoring vereisen. Werkend op 24 V AC/DC en met een ondersteuningsvermogen tot 6 A, is deze kabelset uitgerust met een zwarte PUR-kabel, die duurzaamheid en flexibiliteit biedt met een geleidermaat van 0,50 mm².
De kabelset profiteert van uitstekende materialen, waaronder een stalen bevestigingsmechanisme en robuuste Cu/Zn-contacten, die minimale contactweerstand (≤ 10 mOhm) en superieure isolatie (˃ 10^9 Ohm) bieden. Het ontwerp voldoet aan IP65 en IP67 normen voor water- en stofbestendigheid, waardoor het geschikt is voor verschillende toepassingen.
Ideaal voor ventielconnectoren en andere industriële machines, vergemakkelijkt deze kabelset eenvoudige verbindingen met zijn haakse ontwerp en vrouwelijke connector. De weerstand van het product tegen temperatuurschommelingen (-25°C tot +85°C, -40°C tot +105°C met extra afdichting) en weerstand tegen olie en chemicaliën garanderen betrouwbare prestaties in een breed scala aan industriële omgevingen.
De kabelset profiteert van uitstekende materialen, waaronder een stalen bevestigingsmechanisme en robuuste Cu/Zn-contacten, die minimale contactweerstand (≤ 10 mOhm) en superieure isolatie (˃ 10^9 Ohm) bieden. Het ontwerp voldoet aan IP65 en IP67 normen voor water- en stofbestendigheid, waardoor het geschikt is voor verschillende toepassingen.
Ideaal voor ventielconnectoren en andere industriële machines, vergemakkelijkt deze kabelset eenvoudige verbindingen met zijn haakse ontwerp en vrouwelijke connector. De weerstand van het product tegen temperatuurschommelingen (-25°C tot +85°C, -40°C tot +105°C met extra afdichting) en weerstand tegen olie en chemicaliën garanderen betrouwbare prestaties in een breed scala aan industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889140 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Aantal draden: | 5 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Dual green-yellow LEDs (pressure switch) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Kabelnummer: | 228 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | good microbes and hydrolysis resistance, mainly plasticizer diffusion free, good chemical and oil resistance, Exclusion of PVC and Silicone, free of lacquer wetting disturbing substances, Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.40 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN31LU-P1M-2280200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), grey translucent body, with dual green-yellow LEDs for pressure switch, 24 V AC/DC, 6 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Dual green-yellow LEDs (pressure switch) |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889140 |