GAN DIN Standaard Enkelzijdige Kabelset
€ 22,73
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-L1Y-6030500-1UC
Fabrikantnummer:
934889101
EAN:
04001088021570
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN DIN Standaard Enkelzijdige Kabelset is een hoogwaardig product ontworpen voor industriële toepassingen. Deze kabelset heeft een 3-pins (2+2PE) configuratie en is vervaardigd met een grijze doorschijnende behuizing, voorzien van een gele LED voor eenvoudige statusindicatie. Hij kan 230 V AC/DC aan en ondersteunt een stroomsterkte van 10 A, wat hem geschikt maakt voor diverse veeleisende omgevingen. De set bevat een robuuste PUR grijze kabel, met een doorsnede van 0,75 mm², wat zorgt voor zowel flexibiliteit als stevigheid.
Deze kabelset biedt tal van voordelen, zoals uitstekende bestendigheid tegen olie en chemicaliën, waardoor hij geschikt is voor ruwe industriële omstandigheden. De set is ook halogeenvrij, wat zorgt voor veiligheid en een kleinere milieubelasting. Met een hoge isolatieweerstand en een sterke gegoten behuizing biedt hij veilige en stabiele verbindingen.
Toepassingen omvatten gebruik in fabrieksautomatisering, machinebouw en andere industriële omgevingen waar duurzame en betrouwbare stroomconnectiviteit vereist is. Het haakse ontwerp van de connector en de centrale schroefbevestiging vergemakkelijken eenvoudige installatie en veilige positionering.
Deze kabelset biedt tal van voordelen, zoals uitstekende bestendigheid tegen olie en chemicaliën, waardoor hij geschikt is voor ruwe industriële omstandigheden. De set is ook halogeenvrij, wat zorgt voor veiligheid en een kleinere milieubelasting. Met een hoge isolatieweerstand en een sterke gegoten behuizing biedt hij veilige en stabiele verbindingen.
Toepassingen omvatten gebruik in fabrieksautomatisering, machinebouw en andere industriële omgevingen waar duurzame en betrouwbare stroomconnectiviteit vereist is. Het haakse ontwerp van de connector en de centrale schroefbevestiging vergemakkelijken eenvoudige installatie en veilige positionering.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889101 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-404 , VDE 0472; VDE 0250 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562054 Name: GAN-DEFE7X-FS0500C1-XC607-AC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 603 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.92 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-L1Y-6030500-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with yellow LED, 230 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, CSA FT2; VDE 0472 Teil 804 Prüfart B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889101 |