GAN DIN Standaard Enkelzijdig Aansluitsnoer
€ 15,40
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN20LU-S24-6060250-1UC
Fabrikantnummer:
6727
EAN:
04001088122000
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN DIN Standaard Enkelzijdig Aansluitsnoer is ontworpen om betrouwbare connectiviteit te garanderen voor een reeks industriële automatiseringstoepassingen. De Form A, 2-polige uitvoering en grijs doorschijnende behuizing maken dit aansluitsnoer ideaal voor diverse toepassingen. Het is uitgerust met een suppressordiode en een gele LED voor extra functionaliteit. Werkend op 24 V AC/DC met een stroomsterkte van 10 A, is het snoer geschikt voor verschillende vermogensvereisten. De duurzame PUR grijze kabel (0,75 mm²) zorgt voor een robuuste prestatie in veeleisende omgevingen. Het aansluitsnoer biedt beschermingsgraden van IP65, IP67 en IP69K zonder extra pakking, waardoor het bestand is tegen stof, onderdompeling en hogedrukreiniging. Het voldoet ook aan de UL 94 V-0 en IEC 60332-1 normen, wat uitstekende vlamvertragende eigenschappen garandeert.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 6727 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Aantal draden: | 2 |
| Oliebestendigheid: | VDE 0250 and 0472 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 606 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2.5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | resistant against solvents, acids and alkalis, resistant against UV and ozone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN20LU-S24-6060250-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 2-pin, grey translucent body, with supressor diode and yellow LED, 24 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 Teil 804 test method B; UL/CSA FT2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir6727 |