GAN DIN Standaard Enkeltakkoordset
€ 19,31
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN31LU-V2Y-6040200-1UC
Fabrikantnummer:
6447
EAN:
04001088027206
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN DIN Standaard Enkeltakkoordset is een essentieel onderdeel voor diverse industriële toepassingen en biedt een betrouwbare verbinding met de Form A, 4-pins (3+1PE) configuratie. De grijze doorschijnende behuizing bevat een varistor en een gele LED voor visuele indicatie van de werking. Met een werkspanning van 230 V AC/DC en een stroomsterkte van 10 A, is deze akkoordset ontworpen voor hoge prestaties en duurzaamheid. De PUR grijze kabel van 0,75 mm² zorgt voor flexibiliteit en weerstand tegen omgevingsinvloeden.
Belangrijke voordelen van deze akkoordset zijn de robuuste constructie en naleving van DIN- en ISO-normen, waardoor het geschikt is voor veeleisende omgevingen. Het ontwerp van de connector met gebogen vorm en centrale schroefbevestiging zorgt voor een veilige pasvorm en eenvoudige installatie. Met een IP65- en IP67-beschermingsgraad is het ideaal voor gebruik in omgevingen met hoge vochtigheid of stof, waarbij de functionaliteit behouden blijft van -25 °C tot +85 °C, en tot +105 °C met extra pakkingen.
Voornamelijk gebruikt in ventielconnectors, is deze akkoordset perfect voor toepassingen waar veilige en consistente elektrische verbindingen cruciaal zijn. De UV- en ozonbestendigheid, samen met de RoHS-compatibiliteit, maken het geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik in industriële omgevingen.
Belangrijke voordelen van deze akkoordset zijn de robuuste constructie en naleving van DIN- en ISO-normen, waardoor het geschikt is voor veeleisende omgevingen. Het ontwerp van de connector met gebogen vorm en centrale schroefbevestiging zorgt voor een veilige pasvorm en eenvoudige installatie. Met een IP65- en IP67-beschermingsgraad is het ideaal voor gebruik in omgevingen met hoge vochtigheid of stof, waarbij de functionaliteit behouden blijft van -25 °C tot +85 °C, en tot +105 °C met extra pakkingen.
Voornamelijk gebruikt in ventielconnectors, is deze akkoordset perfect voor toepassingen waar veilige en consistente elektrische verbindingen cruciaal zijn. De UV- en ozonbestendigheid, samen met de RoHS-compatibiliteit, maken het geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik in industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 6447 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Aantal draden: | 4 |
| Oliebestendigheid: | VDE 0250 and 0472 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 604 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials acc. : 2000/53/EG, 2011/65/EU, 2003/11/EG, 1907/2006/EG, Restistant against acids, alkalis and solvents, UV-and ozone resistant |
| Kabeldiameter D: | ø 6.50 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey RAL 7001 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN31LU-V2Y-6040200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), grey translucent body, with varistor and yellow LED, 230 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 Teil 804 test method B, UL/CSA FT2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir6447 |