G-Series Power Single-Ended Cordset
€ 13,40
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
G 3 KW 3 M 1M
Fabrikantnummer:
932119002
EAN:
04001088144415
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
500
Productinformatie
De G-Series Power Single-Ended Cordset is een betrouwbare keuze voor uw stroomverbindingsbehoeften. Dit product heeft een mannelijke, haakse 3-pins connector in een robuuste grijze behuizing. Het werkt bij een spanning van 50 V AC/DC met een stroomcapaciteit van 4 A. De cordset is voorzien van een grijze PVC-kabel met een geleidergrootte van 0,25 mm², wat zorgt voor stabiele en efficiënte stroomoverdracht. Gebouwd om zware omstandigheden te weerstaan, heeft het een bedrijfsomgevingstemperatuurbereik van -40°C tot +90°C en biedt het bescherming met een IP65-classificatie wanneer correct geïnstalleerd en vergrendeld met compatibele connectors van Hirschmann of Lumberg Automation. De materiaalcompositie omvat een duurzame PA GF gegoten behuizing en een contacthouder, wat zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Deze cordset voldoet aan de RoHS-normen, waardoor het milieuvriendelijk is. Ideaal voor stroomverbindingen in verschillende industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Artikelnummer (#1): | 932119002 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PA GF |
| Vormdeelkleur: | grey |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/DC |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type aansluiting: | solder |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr.: 3113 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Productsubfamilie: | G Series |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 50 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | LF-YY 3X0.25 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -25 °C to +70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -25 °C to +70 °C |
| Accessoires apart te bestellen: | Central Screw Stainless Steel: 732750003 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.35 mm |
| Lange omschrijving (#1): | G-Series Power Single-Ended Cordset: Male, angled, 3-pin, grey body, 50 V AC/DC, 4 A; PVC grey cable, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | G 3 KW 3 M 1M |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Uniek Nr.: | hir932119002 |