G-Series Power Receptacle Connector
€ 4,48
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
G 4 A 1 M Au schwarz
Fabrikantnummer:
931807300
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1000
Productinformatie
De G-Series Power Receptacle Connector van Hirschmann is een robuuste en betrouwbare 4-pins mannelijke connector, ontworpen voor achter PCB-montage. Het heeft een zwarte behuizing en ondersteunt een maximale spanning van 50V AC/DC en een stroom van 10A. De connector is onafgeschermd en heeft indrukwekkende milieuweerstand met een IP65-beschermingsgraad wanneer correct gemonteerd en vergrendeld. Deze stroomconnector voldoet aan strenge veiligheidsnormen, is in overeenstemming met DIN EN 61984 en heeft een vlamvertragendheidsklasse van UL 94 V-0. Het is geschikt voor gebruik in ruwe omgevingen dankzij een bedrijfs temperatuurbereik van -40°C tot +90°C. De contacten zijn gemaakt van CuZn met CU/Au-plating, wat zorgt voor uitstekende geleidbaarheid en duurzaamheid, terwijl het contactmateriaal PA GF is. Deze connector is ideaal voor toepassingen in industriële omgevingen waar betrouwbare stroomoverdracht cruciaal is.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/DC |
| Artikelnummer (#1): | 931807300 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | G Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E116324 |
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr.: 3113 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 50V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Accessoires apart te bestellen: | Flat gasket: G30 E-2 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Connectorontwerp: | Rear PCB mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Klantspecifiek product: | |
| Artikelomschrijving: | G 4 A 1 M Au schwarz |
| Lange omschrijving (#1): | G-Series Power Receptacle Connector: Male, rear PCB mount, 4-pin, black body; 50V AC/DC, 10 A |
| Aansluitende connectoren / Passend op: | G 4 W 1 F…, G 4 KW 1 F… |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Uniek Nr.: | hir931807300 |