G-Series Power Receptacle Connector
€ 2,43
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
G 30 E 3 M schwarz/black
Fabrikantnummer:
731996500
EAN:
04001088037168
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De G-Series Power Receptacle Connector is een mannelijke connector ontworpen voor voorbevestiging met flens. Deze 4-pins (3+PE; PE bij kabeluitgang) connector heeft een robuuste zwarte behuizing en werkt bij 230 V AC/DC met een nominale stroom van 10 A. Het beschikt over een krimp verbindingstype, onafgeschermd ontwerp en voldoet aan de DIN EN 61984 (VDE 0627) norm, wat zorgt voor betrouwbare en veilige elektrische verbindingen. De connector is ontworpen voor omgevingen met een omgevingstemperatuurbereik van -40°C tot +90°C en heeft een beschermingsgraad van IP65, waardoor het geschikt is voor verschillende industriële toepassingen. De passende aansluitingen voor deze connector zijn G 30 W 3 F… en G 30 KW 3 F… De krimpcontacten en platte pakkingen moeten apart worden besteld. Deze connector is RoHS-conform en heeft een VDE-certificering.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Producteigenschappen: | Crimp contact and flat gasket has to be ordered separately |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Artikelnummer (#1): | 731996500 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | G Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr.: 3113 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Montage: | M 3 screws (2x) |
| Accessoires apart te bestellen: | Crimp contact: RMC 280 and flat gasket: G30 E-2 or G 30 E-2 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | See crimp contact 731991021 |
| Connectorontwerp: | Front mount with Flange |
| Connectortype: | Receptacle |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Klantspecifiek product: | |
| Artikelomschrijving: | G 30 E 3 M schwarz/black |
| Lange omschrijving (#1): | G-Series Power Receptacle Connector: Male, front mount with flange, 4-pin (3+PE; PE at cable outlet), black body; 230 V AC/DC, 10 A |
| Aansluitende connectoren / Passend op: | G 30 W 3 F…, G 30 KW 3 F… |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Aandraaimoment (montageschroef): | M 3: (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Uniek Nr.: | hir731996500 |